Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok 2015-ben a regi...

Mit gondoltok 2015-ben a regi "ikonikus" kocsikrol?

Figyelt kérdés
Mint a regi 90'es evjaratu 600Sel (140-es szeria) Mercedes, vagy a 300-as, 500-as SL (ezeket atalakitva dizel motorral! Benzinest nem birnam el) Jeep Cherokee 2,5 TD ebbol is a 90-es szeriak, vagy korai 2000-ek. Z3-as Z4-es bmw-k most allok ugy, hogy megegedhetnem magamnak a gyerek korom nagy autoit, de nem ideje multak mar ezek? Nem kepezik inkabb nevetseg targyat? Multkor ultem egy 600-as merciben, nagy volt, hajozott, ringott... De se fedelzeti computer, s azok a kenyelmi extrak, amik pl egy 3 millios X5-os Bmw-ben megvannak mar.

2015. okt. 26. 16:44
 1/5 veterán vas ***** válasza:
83%

Nem tudom ki, hogyan értékeli ezt a kérdést, de ha "régi ikonokus kocsik"-ról beszélünk, akkor számomra legkevésbé sem a 2.5 TD Cherokee, vagy a dízelmotoros SL500 ugrik be.

Na persze, ahány ház, annyi ikon. ;)

2015. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Azt, hogy szívesen ülnék egy w140es 600as Merciben az biztos. Szóval én szeretem ezeket az autókat. De mit jelent az, hogy "ezeket átalakítva dízel motorral"? Átalakítva? Milyen átalakítás? W140esből van egy rakás dízel! És mit jelent az, hogy "benzinest nem bírnám el"? Ha azt jelenti, hogy benzinest nem tudnád fenntartani, akkor szólok, hogy a dízelt sem fogod tudni. Ha egy w140es Merci kapcsán szóba kerülnek a fenntartási költségek, na ott kell gyorsan elfelejteni egy ilyen autót.
2015. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindent elárultál magadról :) no comment
2015. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állólámpás Mercit bármikor elfogadnék, nem a tucat zöldségesmercikre gondolok. E23 7-es cápát is V12-vel. Ezeknek, ha patika állapotúak, ma is vállalható megjelenésük ven.
2015. okt. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

"Nem kepezik inkabb nevetseg targyat?"


Az autók maguk nem....az viszont amiket te itt írkálsz róluk,az mindenképp!!

2015. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!