Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt hallottam hogy ha meghúzun...

Azt hallottam hogy ha meghúzunk egy zsinórt vagy vezetéket a motor alatt akkor ki lehet nyitni a csomagtartót. Nem tudom h igaz-e de mit lehet ellene csinálni? Melyik zsinór vagy vezeték az honnan lehet megismerni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nyisd ki a csomagtartót, szemléld meg a zárat és számold meg, hány vezeték/bowden/egyéb, hasonló eszköz csatlakozik hozzá. Ha egy sem, akkor pedig feküdj le, aludj el, álmodj szépeket és ne dőlj be többé minden városi legendának.

Ha mégis csatlakozik hozzá valamiféle bowden, akkor keresd meg az utastérben a csomagtartó nyitókarját. Ha megvan, szintén feküdj le nyugodtan aludni, mert ez egy olyan kényelmi felszerelés, aminek még sok hasznát veszed. És szintén ne dőlj be minden városi legendának.

Ha elektromos vezeték csatlakozik hozzá, akkor győződj meg arról, hogy nem lehet akkora erőt kifejteni rá, hogy kinyissa a csomagtartó zárját (vagy az elektromos nyitószerkezethez tartozik, vagy - gyakrabban - a belső világítást kapcsolja be). Miután ez megtörtént, kösd vissza a kiszakadt vezetéket, majd feküdj le aludni, álmodj szépeket és ne dőlj be minden városi legendának.

2010. márc. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!