Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TDI-sek vs Honda-sok mi ez a...

TDI-sek vs Honda-sok mi ez a nagy ellenségeskedés?

Figyelt kérdés

szóval mostanában láttam , egy csomó oldalon ezt a nagy ellenségeskedést. mire is jó ez? nem igazán értem miért jó az, ha attól vagy menő 30 felett, hogy kormol a kocsid mint állat, mert adagoló maxon levegő-üzemanyagag sűrítve igazából csak üzemanyag. van a kocsijában egy turbó , ír rá egy jó programot , persze , hogy tud csinálni egy gyors kocsit. na nem mintha a dízel kocsiknak ez lenne a feladata, hogy 20 km-et menj vele de azon kormolj bele a másik arcába mert az osztán olyan menő hogy csuhajja. NEm is értem miért nem jó a Honda , miért is fikázza azt? s2000 2000-re SZÍVÓmotor 240ló, vti civic 1.6 SZÍVÓ 160Ló.

persze azért amilyen hondákat csinálnak mert az menő, felrakja rá a lamborghini kit-es ajtókat. te jó ég...

Lehet , hogy rosszul gondolom 15 évesen, de nem lehet ezeket az embereket inkább összeboronálni valami normális gyorsulási versenyre vagy találkozóra, beszélgessenek stb.? nem csak a Szmókendsárm VS Vétekhonda



2015. nov. 12. 20:42
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
2015. nov. 12. 20:46
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
Azért azokból a benzinmotorok, amiket felsoroltál, eléggé ki van hozva a maximum, ami annyira nem egészséges. Egy 1.6-os motornak kb 110 lovat kéne tudnia.
2015. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
47%
Naná hogy pattog a civices bézbólsapi,ha megeszi egy időszámításunk előtti 1-es Golf XD
2015. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
badumm ts és kezdődik. nekem mindegy nem tartozok egyik táborhoz sem mind kettőnek vannak elég vicces megnyílvánulásai.
2015. nov. 12. 21:02
 5/25 A kérdező kommentje:
csak annyit kérdezek így hogy megpöckölöt is csak 5 litert eszik ugye?
2015. nov. 12. 21:04
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Persze..a széria meg termeli a gázolajat..XD

Tuning dízel is betud szopni bármennyit 100-on határ a csillagos ég

2015. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
azért írom, azt "rappeli" hogy 5 literrel kimegy a világból.
2015. nov. 12. 21:15
 8/25 Tomcatters ***** válasza:
88%

Azért azt tudni kell,hogy az i-vtec motorokat magas fordulatra tervezték a japánok es hiába pörgeted nem nagyon akar tönkremenni... persze ha rendszeresen karbantartod(olajcsere szűrők...stb ... példának linkelek be mindjárt egy videót aki akarja nézze meg

Amugy en is honda fun vagyok ,2.0 ccm 7 es accordom van ,de en normalisan kőzlekedem nem hajtom mint az állat (féltem ) uj kira óta nálam van az az 250km el vettem anno 2004 be

2015. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Tomcatters ***** válasza:
69%
2015. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
Bezzeg a Honda az überkirály, amelyet 5000-res fordulaton kell pörgess minimum hogy egy biciklit megelőzz, és zabálja a benzint, mindezt hatalmas repedtfazék hanggal, hiszen nincs Honda gyári kipufogóval, csak tákolt sz*rokkal.
2015. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!