Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bugatti Veyron, LaFerrari,...

Bugatti Veyron, LaFerrari, McLaren P1, Porsche 918 Spyder, Koenigsegg Regera, Pagani Huayra?

Figyelt kérdés
Ingyen kapnátok hozzá a üzemanyagot és minden költség szervíz stb ingyenes lenne. Melyiket valasztanatok es mert?
2015. nov. 19. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Veyron.


Sokkal "autósabb" a megjelenése. Ráadásul mióta egyszer láttam élőben szerelmes vagyok belé! :)

2015. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Koenigsegg Regera, bár az én személyes favoritom a Bentley mulsanne
2015. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

918.


(Bár inkább 911, még ha nem is ugyanez a kategória.)

2015. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Lehet, hogy velem van a baj, de a feltűnésen kívül sokmindenre nem jó egy ilyen autó. Esetleg befektetésnek, de gondolom a kérdés nem erre vonatkozik.


Egy ilyennel nem tudok bemenni dolgozni, nem lehet elmenni kirándulni, de még az autobahnra is nehezen jutnék ki vele (Németországban lakom) hogy megkergessem, mert addig hatszor szakadna le az eleje-oldala-alja. Ráadásul ott is mit kezdenék vele a sok lassú autó között?


Kizárólag zárt pályán lenne értelme ilyennek, de akkor már inkább motorra pattanok és krúzolok a hegyekben.

2015. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bugatti, ha már ilyen autó, akkor legyen a legdrágább és a leggyorsabb. Persze lehet egy Pagani pont jobb, de mégiscsak a Bugatti van elkönyvelve a leggyorsabb közúti autónak.
2015. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Az épp aktuális leggorombább Teslát választanám a létező legnagyobb akkucsomaggal.
2015. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Kedves 5. Tudtommal a Regera a leggyorsabb a maga 1500 pacijával mindössze 20 mp alatt van !400!on.
2015. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Koenigsegg ONE!!!


Koenigsegg rajongó vagyok, pontosan mióta a CCX kijött. Nagyon durva az 1:1 lóerő-kg arány :) Ennél még az is durvább, hogy mindezt egy V8-as twinturbo hajtja meg.

Illetve rengeteg technikai újítás van benne (motorban, váltóban, mindenhol).

Mellesleg feleakkora a motorja, mint a Veyronnak, mégis 451 kmph a végsebessége. Úgyhogy bekaphatod, Bugatti! :D


A felsoroltak közül a Porsche 918-as lenne, tetszik benne a hibrid hajtáslánc, illetve az is, hogy a rossz minőségű utakon is elmegy (legalábbis országunkban 1-2 helyen tudnék vele menni :D

2016. aug. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Ha nekem sok pénzem lenne, biztos hogy vennék egy 918-ast.

Beszereltetnék egy airride rendszert, úgyhogy a magyar "utakon" is tudnék menni vele.

2016. aug. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Brandon41 ***** válasza:
Laferrari,én meg ferrari rajongó vagyok.
2017. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!