Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 5, Audi a6, Mercedes e,...

BMW 5, Audi a6, Mercedes e, Lexus GS? Melyik a legjobb? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Mindegyikbol a 3000 kobcentis erdekelne. Melyik a legjobb valasztas? Evi 40ezer km-re. Melyik a legmegbizhatobb/strapabirobb/ertekalobb/minosegibb? Autovasarlas elott allok a Passatot cserelnem "nagyobbra".

2015. nov. 22. 19:51
 1/10 SándorÚr ***** válasza:
27%
A Lexust mindenki dicséri, nekem volt már 2 bmw-m több biztos nem lesz, mercedesnek állítólag sok az elektromos kínja, audi is sok pénzt elvisz, ha én lennék a te helyzetedben egyértelműen Lexust vennék
2015. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem: hasznaltan max 3 eves!
2015. nov. 22. 20:09
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezek közül szerintem az Audi 3.0 TDI-je a legkiforrottabb és legjobb.
2015. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
legyen még egy strigula a lexusnak!
2015. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Én kb 1 éve ugyanezek között válogattam. Plusz még a Jag volt benne nálam a képben.


A Lexus gyorsan kiesett. Jó autó persze, de a lába nyomában sem érhet a nagy németeknek. Elkell menni, kikell próbálni aztán utána átülni egy németbe és gyorsan rájön az ember, hogy a Lexus nem autó azokhoz képest.

Ugyanígy a Jaguar is. Bár a most megjelent legújabb XF-el állítólag nagyon magasra tettek a lécet. Az már lehet más értékelést kapna tőlem.

Mondjuk azt is tegyük hozzá, hogy ezek azért jelentősen olcsóbbak a német triónál.


Én végül az F10-es és a C7-es között gondolkodtam sokat. Végül F10-es 30 xDrive lett. Leginkább azért mert sikerült találni németben egy 16 ezret futott szinte full extrásat amit kb. muszáj volt megvenni. Egyáltalán nem bánom mert iszonyat jó, de közben az egyik barátom vett egy C7-est. 3.0 TDI, S-tronic, quattro. Azt kell mondjam az Audi jobb. Nehéz megmagyarázni, de egyszerűen abba beleül az ember és nem tud mibe belekötni. Minden annyira átgondolt, minden annyira prémium, hogy az félelmetes. Nincs hiba benne. Az az első autó amire nyugodtan kimerem mondani, hogy tökéletes. Szerintem jelenleg a felső-közép kategóriában hasonló felszereltség mellet egyértelműen az Audi a csúcs. Minden más csókólommal köszönhet neki.


Nálam jelenleg a sorrend a következő:

1. Audi C7

2. BMW F10

3. Mercedes W212

4. Minden más csak ezek után.

2015. nov. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Mindegyik kiváló autó, de vannak köztük küönbséges. A Lexus finom darab ugyan, de vagy csak benzines motorral van, ami egyébként igen kultúrált erőmű, de azért nem fogyaszt keveset, vagy hibrid van belőle aminek szinte csak városban használva van értelme, hosszabb autópályázáskor nem takarékos. A BMW a sportosság jegyében kissé sprőd rugózással bír, az Audi alapesetben elsőkerékhajtású, ami agyonvágja a vezetési élményt, a Mercedes pedig egy csodálatosan kiegyensúlyozott utazóautó, sportos allűrök nélkül. Én az utóbbit választanám.
2015. nov. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az Audi a legjobb!
2015. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Audi!


A Lexus tényleg nem egy kategória a németekkel.

2015. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gaben1004 válasza:
0%
Lexus valóban nem egy kategória a németekkel hanem egyel magasabb!
2016. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 lexás miben lenne jobb mint a német trio? Megbizhatosagban pont nem a muhelyemben most is 3lexas vár motorgenerálra. A német triobol a Bmw kicsit gyengebb mint a többi de meg igyis fenyevekkel jobb mint lexus vagy infinity vagy esetleg jaguar ami nem is ertem hogy kerul ide amikor meg a lexus is jobb nála. Szerintem vegyél egy szervizkonyves Audi a6 3.0tdi quattro-t. Vagy esetleg egy e300Cdi-t
2016. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!