Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma majdnem elütött egy k. cs....

Ma majdnem elütött egy k. cs. G motoros. Hogy lehet a pofátlanul közlekedő motorosokat és bicikliseket megszívatni?

Figyelt kérdés
Annyira felháborító ez a sok majom. Sokkal jobb lenne nélkülük a közlekedés. Már tényleg ott tartunk a párommal,h amikor bevág,és nem neki van elsőbbsége,a legjobb lenne elütni,hagyj maradjon ott az úttesten az ilyen. Csak a kocsinkat sajnáljuk. De komolyan valamilyen térfigyelő nem látja ezt,h feljelenthessem,amiért nem állt meg a zebránál,és súrolt engem. Amúgy én már a zebra közepén voltam,úgyh nem hirtelen léptem le.

2015. nov. 24. 17:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

"Ma majdnem elütött egy ... motoros"


Ezt én is nyugodtan elmondhatom, csak engem ráadásul a JÁRDÁN! Jön velem szemben - jól látható voltam - és egyszerűen arra sem volt hajlandó, hogy kikerüljön (én meg már nem igazán tudtam arrébb menni, mert ott már a házfal volt. KB. 30 km/ó sebességgel jött, még ráadásul. Nem tudom, miért kell még a járdán is rettegnem?

Nemrég egy kerékpár kormánya állt belém hátulról, mert a ... biciklis belém szállt, szintén a JÁRDÁN!

Tényleg felháborító - én békés, nyugodt ember vagyok, de ez ki tud borítani.

2015. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Úristen! Na,ez a durva,hogy már a járdán sem hagyják békén a gyalogosokat! én sem vagyok egy ideges természetű,de az eset óta olyan tehetetlen dühöt érzek,hogy mindjárt felrobbanok. Nem igaz,hogy nem lehet valahogy megbüntetni őket,hogy térjenek végre észhez. Miért kell megvárni,míg sorra gázolják el az ártatlan embereket?!
2015. nov. 24. 18:09
 3/19 Német_Tibor ***** válasza:
67%

Grat, az általánosítás mindig megoldás.

Elismerem, vannak ilyen motorosok, de ugyan ez megvan az autósok közt is, azokat mégsem akarod kiirtani.

2015. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az atósok között is van olyan,akinek azt kívánom,h ne élje meg a következő kanyart,de mégis a biciklis me a motoros felelőtlenebb. Azt hiszik,h azért mert kicsi jármű van alattuk,könnyebben tudnak lavírozni. Azért autósok gyakrabban nyomnak satuféket,mint ezek.
2015. nov. 24. 18:20
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

Én motorosként meg a sok idióta autóstól kapok agyrákot, akik városban 35-el mennek a 4 sávos főúton, és direkt nem engedik el a motorosokat. Ha pedig mégis sikerül megelőznöm, akkor dudál, mint egy vadbarom meg mutogat. Vagy akik 90-es úton mennek 60-al. Vagy a sok barom aki nem képes a külső sávot használni. Soroljam még?

Persze nem mindegyik ilyen de a te logikád alapján nyugodtan lehet általánosítani. Szóval biztos te is beletartozol ezekbe a kategóriákba, nem?

2015. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
én nem tudok vezetni:) csak a párom mellett szoktam dühüngeni:) de amúgy inkább vezessen vki lassabban,és érjen haza a családjához,és hagyjon másokat hazaérni a családjához,mint olyan,aki elveszi a gyerekektől az apját meg az anyját,mert ő impotens,és az ágybéli kudarcait az úton száguldozással éli ki!
2015. nov. 24. 19:14
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

5. vagyok

Csak úgy mellékesen, sokkal több baleset van a lassan haladók illetve a vezetni nem tudók miatt, mint a gyorshajtók miatt. Szerinted az teljesen rendben van, hogy 90-es úton valaki megérkezik 100-al a kanyarban, aztán meg azt se tudja, hogy a szembejövőbe menjen vagy bele a fába, mert előtte tötymörög valaki 50-el?

2015. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igazad van,akkora nagy bűn biztonságosan vezetni. és tanácsolom a 100-zal hajtóknak,h 10km/h-val inkább mínuszba térjenek el,menjenek 80-nal és máris nem kell a fába hajtani:D
2015. nov. 24. 19:28
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van, autópályán is korlátozni kellene 40-re mert az a biztonságos. Sima úton meg max 20. De a legjobb a 10. Aki meg gyorsabban akarna menni, az meg egy száguldó őrült.
2015. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

Utoljára mikor volt bárhol a médiában, hírekben, hogy motoros gázolt el egy családot vagy ütközött frontálisan a szabályosan közlekedő autóval, amiben mindenki meghalt, a motoros meg ment tovább sérttlnül? Naugye...

Hidd el, hogy a motoros/robogós tud vezetni, mert ha nem akkor az első hosszanti kátyuban, nedves úton kirostálódik és pár csonttörés után abba is hagyja a játékot. Gyalogátkelőknél én sem feltétlenül állok meg, ha már úton van a gyalogos főleg ha van még 1-1.5 méter a zebrán lévő és köztem, az, hogy neked úgytünik, hogy majdnem elsodort az még simán lehet 50centi. Pofátlannak pofátlan, de a vevők meg a hideg pizzát nem szeretik, nem lehet jó mindenkinek.

2015. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!