Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire számítsak? Vezérműszí...

Mennyire számítsak? Vezérműszíj csere 11 éves Daewoo Matizon.

Figyelt kérdés

Már csak következő év elején fogom kicseréltetni, mert nincs így év végén pénzem váratlan kiadásokra.

Most 40ezret hagytunk ott a szerelőnél a kocsi fékének javítására (+apróbb javítások).

Utánanéztem, hogy minden autón más-más összegek jönnek ki, valahol 30e máshol 100 fölött. Az én autóm egy benzines 0.8-as, 11 éves Daewoo Matiz. Valakinek ebben van tapasztalata? Legalább ha egy támpontom van, akkor tudom, hogy mennyit gyűjtögessek.



2015. nov. 25. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:

50 munkadíjjjal együtt.

Ha ennél többet kér, hozd el a kocsit..

2015. nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11 év után váratlan kiadás? Ejha
2015. nov. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Használtan vettem, két hete van meg. Most mit kell beszólni?
2015. nov. 25. 10:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy SKF vezérműszíj klt. vízpumpával 36e Ft körül mozog, plusz munkadíj. A vezérműszíj cseréje autóvásárlás után az egyik legfontosabb dolog, ha nem ismerjük biztosan az autó előéletét.
2015. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Kovács Autónál csak 26e ugyanaz a szett. Az előző, a Bárdi ára volt
2015. nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, valszeg a szerelő fogja megrendelni, neki gondolom nagyker áron, vagy legalább valamivel kevesebbért adják.
2015. nov. 25. 10:37
 7/8 anonim ***** válasza:
sok szerelő a bolti árat számolja.
2015. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben magam venném, a szerelő végfelhasználói árat fog alkalmazni, F8CV nél én megúsztam az anyagot olyan 12ből... sacc, 10 lett Volna a szerelés de nagyon sokat vacakolt vele, (zajos lett a szij) igy 20 lett a munkadij +2 ehy másik szij
2015. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!