Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul az autóm?

Rayee kérdése:

Miért nem indul az autóm?

Figyelt kérdés

Peugeot 306 XN 1998 as évjárat 1.4es benzin...

Már több mint 1 éve nálam van,semmi baja nem volt,ma beugrottam a boltba,mire kimentem már nem indult el,kb 2 perc volt az egész,nem is teker,egyszerűen ha elforditom a kulcsot nem csinál semmit,világítás minden rendben működik benne,tettem bele másik akksit próba képpen akkor sem működött,immobilisere gyanakodtam,de mióta megvan a kulcsházban még elem sincs,nem hiszem h müködik.A műszerfalon világít egy motor jel benn egy K betű,elvileg ez katalizátor,gyujtórendszer vagy befecskendező rendszerre utal...de elvileg akkor "tekerni" kellene neki,nem ?



#autó #motor #hibás #indulás #öndiagnosztika
2015. nov. 26. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Valószínűleg megrémült az önindító /behúzótekercs/üss rá párat kalapáccsal /ne túl erősen/
2015. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TheCruve ***** válasza:

Mielőtt szétvered az önindítódat, nézd meg a rácsatlakozó kábelt! nincs -e kontakt hiba!

1x engem is meg szivatott ez!


Ha így sem működik akkor van egy olyan megoldás is (bár nem tudom mennyire mersz hozzá nyúlni) hogy akkuról pl bikakábellal megműködteted direktben. Persze az autó üresben legyen! Akkumulátortöltő nem biztos hogy megmozdítja, akksinak nagyobb az indítóárama!


Neten találsz ábrát mit hová kell érinteni!

2015. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget,végülis tényleg az önindítónál volt a probléma,de csak elkoptak a szénkefék hála isten!!
2015. nov. 27. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szétverni kell,agyas...XD Megkocogtatni.
2015. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:

Bronzkefék......ha már önindítóról beszélünk.

/nem szén/ ;)

2015. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!