Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagymotor előtt vegyek kisebbet?

Nagymotor előtt vegyek kisebbet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Le akarom majd tenni 50 CCM motorra a jogsit.

És én magamnak egy Aprilia RS 50 sportmotort néztem ki. Az lenne a kérdésem, hogy jó lesz egyből ezzel kezdeni? (Nem nagyon vezettem még váltós motort).

Tehát megvehetem ezt először, vagy gyakoroljak egy simsonnal vagy ilyen kisebb motorral?

Olyanról szó sem lehet, hogy vegyek egy simsont pár hónapra aztán meg a nagymotort.

Gyűjtöttem a pénzem akkor nemfogom ilyenekre elkölteni.



2015. nov. 28. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az RS 50 nem sportmotor, csak úgy néz ki.


Inkább vedd meg az RS-t annyira nem nagy az.

2015. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
itt hol a nagymotor
2015. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát jó, nekem már az is nagy :D 100 al tud venni szóval nem egy babetta vagy egy simson :D De köszi a válaszokat megnyugodtam nem is tudjátok hogy mennyire :D

És figyu ezt a motort ha megvenném hamarabb gyakorolgatnék, akkor vizsgázhatok ezzel a motorral is?

Tehát el lehet vinni vizsgára?

2015. nov. 28. 21:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy csak azért parázok ezzel a motoros témával, mert még nem nagyon vezettem váltósat, és nem akarom hogy a gödörbe vagy a korláton kössek ki :D
2015. nov. 28. 21:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Egészen nyugodtan kezdhetsz az RS-el.
2015. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
El lehet vinni persze, sőt a gyakorlati órákon is használhatod, de meg kell oldanod, hogy odakerüljön valahogy a kezdésre. Mert ha megállítanak, akkor felejtheted is el a még meg sem szerzett jogsit jópár hónapra.
2015. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyszerű. Fateromnak van autóra jogsija, és ő még régen kapott az autóhoz 125 ös jogsit is. Azzal nem lesz probléma.
2015. nov. 28. 21:53
 8/12 anonim ***** válasza:

nem kapott hozzá 125-ös jogsit...

50-est...

2015. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jah igen.
2015. nov. 28. 22:04
 10/12 anonim ***** válasza:

A nagymotor az mondjuk ez ezres... Na ahhoz már kell egy személyiség s talán némi ügyesség is, hogy azzal kezdjen az ember bicikli után, főleg, ha sportmotor :D De van, akinek bejön, mindössze ez igencsak nem tipikus és nem ajánljuk másoknak...

Egy szolid, ha kicsit nyomod, kicsit megy 650-es már bőven jó első motornak, akkor is, ha az ember sosem ült segédmotoron se, nem valami ügyes meg minden - de nem egy forrófejű ifjonc, aki csak nyélgázzal hajlandó menni és nem érdekli a biztonsága.


A sportmotorok persze mások, de 50-es apróságoktól ne félj már. Nyilván azzal is tudsz nagyot esni, ne bízd el magad, de az nem nagy motor sehogysem :D Pár hónapra nem érdemes kisebbet venni.

2015. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!