Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóhifit vegyek max...

Milyen autóhifit vegyek max 30 ezerért?

Figyelt kérdés

Sima usb-s fejegységre gondoltam meg 4 hangszóróra (2 elől, 2 hátul.) Nem az a célom hogy az utcára dübörögtessem a zenét, hanem csak legyen egy alap basszus.

Válaszokat előre is köszönöm.


2015. nov. 30. 19:34
 1/3 dirtboy ***** válasza:

basszus az nem nagyon lesz 30ezer ért.

egy normális usb-s fej kb 15-17ezertől kezdődik,ez a legalja,ez alatt csak gagyi márkák még gagyibb termékei van.

így marad kb 13-15ezred 2pár hangszóróra.

1 szett hangszóró kb 15ezer,mármint komponens szett.

egyébként elég 1 szett,felesleges kettő.

a gond az hogy basszusod nem lesz szigetelés nélküli ajtóba.

a szigetelés viszont további 10-15ezres költség.

2015. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért már nagyon komoly cuccot lehet építeni,menj be valamelyik autohifis boltba,ba*z de az asztalra a 3 ropogós Pistát és mond,hogy a LEGJOBBAT szeretnéd,nagy méyládával.
2015. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

30e ért én a leggyengébb pontot cserélném ki.

Ha hangszoró elől gagyi azt.

Ha a fejegység azt.

Ha fogjuk rá jók, de nincs basszus akkor ennyiből már használtan kijön egész jó cucc.


15-20/pár alatt nincs közép-magas

20alatt nincs újban jó fejegység de inkább 30-60

10alatt használtan sincs jó mélyláda

10alatt használtan sins jó erősítő

Ha nem fontos neked új fejegység(pl. nem kell BT -s) akkor 10ért már ki lehet fogni használható fejeket.


Akárhogy számolok még szükség megoldás se jön ki 30ból!


Nekem 43ből jött ki a full hifi cucc a következőképpen

-hibátlan gyári hangszorók(mind a 8)

-27eFt alpine ute-072-bt (új ár, használtan nem volt sehol 2014ben)

-8eFt Pioneer ts-wx205 banspass láda használtan

-8eFt Pioneer gm-1200 erősítő a ládának szintén használtan

-kábelek voltak


Azóta két gyári magast vettem a tükör borításhoz, mert nem 10hangszorós a hifim az volt pár ezer Ft.(pontos árat nem tudok, mert vettem gyári szerszámoskészletbe is ami hiányzott meg pár extrát a bontóban)


Tervezem majd 4db hangszoró cseréjét komolyabb alpine ra ez lenne 2x50eFt

Tervezem, hogy a hangszorók nem a fejről mennek, hanem valami régi japánban gyártott Pioneerről ez kb. 7-15eFt

Tervezem majd lecserélni a fejegységet Alpine ide-178-bt -re, ennek most az új ára 65eFt.



Még simán 130eFt elmegy majd hifire és ez nem tuctuc mánia meg nem versenyre meg semmi ilyen hanem csak komolyabb zenehalllgatásra.


Szigetelést nem számolom, mert előző veterán kocsimhoz többet vettem, mint használtam így a polc tetején még van pár tábla...



30eFt ból felejtsd el!

2015. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!