Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT autóhoz drágák az...

Audi TT autóhoz drágák az alkatrészek?

Figyelt kérdés
Helló az lenne a kérdésem hogy Audi TT kocsihoz drágák az alkatrészek vagy sem , ha igen mennyivel általánosságba? Olvastam az interneten már mindent! Jó lenne ha írna valaki olyan is akinek van és a régebbi típusú TT-re gondolok (1998-2002)! Köszönöm előre is a hasznos válaszokat!
2015. dec. 3. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy különösebben drágábbak a VW alkatrészeknél.
2015. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Draga autohoz az alkatresz is draga
2015. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mihez viszonyítód. Az elsőhöz csatlakozván: szerintem sem sokkal drágábbak hozzá, mint egy Volkswagenhez. Volkswagenhez meg közepesen drágák az alkatrészek, nem BMW vagy Mercedes kategória, de nem is Suzuki.
2015. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem annyira, rengeteg alkatrész azonos a 4-es Golffal például, és abba pedig nem drága. Ami drága lehet, az a futómű, a TT alatt spéci sportfutómű szokott lenni, de mondjuk az meg is éri a pénzét, mert olyan az útfekvése mint egy gokartnak. Tegyük fel veszel egyet 1.8T motorral (ez a legelterjedtebb talán), akkor a motornál minden passzol a VW-től vagy az Audi A4-től. Amúgy is az megbízható motor, csak a turbó lehet húzós tétel, viszont nem nagyon szokott elromlani. Ja és maga az autót csak ajánlani tudom, nagyon hangulatos kis autó.
2015. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az 1.8T motor Audiban, Skodában, SEAT-ban, Volkswagenben is megfordul, nem mondanám drágának. Van olyan alkatrész, ami sokba kerül hozzá (pl. kettőstömegű lendkerék), de a többi nem vészes.
2015. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!