Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnék úgy elindulni a...

Hogyan tudnék úgy elindulni a lámpánál, hogy ne fulladjak le?

Figyelt kérdés
Szerdán vizsgázok , igazából már minden jól megy, de mikor a lámpánál állok és mögöttem áll a sor rágörcsölök az egész elindulásra. Minél gyorsabban akarok elindulni,annál nehezebben megy és csak az lesz, hogy lefulladok.

2015. dec. 5. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen kocsival vizsgazol?
2015. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ne akarj gyorsan elindulni! Nem autóverseny.

Lassan, nyugodtan! És ne foglalkozz a mögötted álló sorral.

2015. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azert kérdezem , milyen kocsi , mert nalunk dizelesek vannak az autoiskolanaka. Ezeknel eleg ha lassan emmeled fel a lábad a kuplungrol.
2015. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Átérzem a helyzeted. Én a vizsgán 4x fulladtam le, annyira izgultam, de elég elnéző volt velem a vizsgabiztos. Gondolj arra, hogy NEKEM is sikerült, lett jogsim, azóta nagyon jól vezetek, pedig senki nem fogadott volna 5 forintban sem, hogy átmegyek. :))

Lényeg, hogy tényleg hidd el, hogy menni fog az egész vezetés. A kocsisor mögötted látja a nagy T betűt az autódon, nem fognak idegeskedni miattad. (Aki igen, arra nem kell figyelni, mert ritka nagy bunkónak kell lenni ehhez.)


Szóval sok sikert kívánok! Én nagyon szurkolok!

2015. dec. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mostanság nem rutin vizsga az első?
2015. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
#5 már nincs rutinvizsga.
2015. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs?

Aki még életébe nem ült kormány mögött,ő is a forgalomba próbálkozik?

2015. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem az első 6-8 órám gyakorlópályán ment, ott megtanultuk az alapokat, aztán minél ügyesebb lettem, annál sűrűbb forgalomba vitt.
2015. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok oktató, de barátnőmet és öcsémet én tanítottam vezetni.


Lámpánál a legegyszerűbb az, hogy amikor látod, hogy a lámpa már sárga, akkor adsz egy kis gázfröccsött és a gázpedált megtartod 1000-es fordulat környékén, ilyenkor még nem bőg a motor, és elkezded ráengedni a kuplungot, amikor megozdul az autó, nyomsz még egy pici gázt, kuplung fel és nem fulsz le. Próbálj meg ne arra koncentrálni vezetéskor hogy lefogsz fulladni, és ne azon agyalj mindig hogy hogyan kell engedni a pedált, hanem csináld természetesen, kicsi gázfröcs, 1000- es fordulat, kuplung rá és kész. Legjobb, ha kimész valami elhagyott utra és gyakorlod ezt egy kicsit hogy beléd rögzüljön.

2015. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem bántani akarok senkit, de akinek nincs érzéke az fujhatja...

Autómata autót kell venni vagy semmit.

2015. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!