Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenne egy Fiat Tempra 1.6 ie...

Kesechamakh9293 kérdése:

Lenne egy Fiat Tempra 1.6 ie teljesen felújított motorú autom. Az lenne a hiba hogy mig a kézi szivató rajt van addig oké mikor leveszem akkor megtorpan gázadásra. Milehet a gond?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 02:50
 1/8 anonim ***** válasza:
keveset kap benyából,vagy fals levegő.én a karbit szét szedném és minden fúvókát és csatornát alaposan kitakarítanék,főleg azért,mert ha nem volt hosszú ideig használva és letakarva,akkor oxid és retek is lehet benne.a benzin szint is megfelelő legyen.én egy tökig szétszedett,generálozott motoron még a próba indítás előtt elvégzem,ez nálam alap.
2015. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja, és még a fojtó szelep tengelyek tömítettségét ,lógását is ellenőrizd.az is megviccelhet.
2015. dec. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
i.e.- iniezione elettronica vagyis elektronikus befecskendezés. Hogy szívatod te azt kézzel?
2015. dec. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez jo kérdés,tudom mit jelent az i.e a forgalmiba is ez szerepel a motor még sose volt cserélve benne,csak most lett felújítva.köszönöm a válaszokat a karbit átnézetem!
2015. dec. 6. 18:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az auto 2 hónapot állt mig teljesen kész lett a motor.A következő projekt a karbi lesz vagy lehet ebbe automata szivatót szerelni vagy ahhoz újabb átalakítást kell végezni?
2015. dec. 6. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:
a hoz másik karbi kell,és meg kell oldani a motorra csatlakoztatni a karbi víz csöveit a termosztát elé.
2015. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Viszont azt nem értem hogy ha i.e akkor mért kézi szivatós??
2015. dec. 19. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as azt mondja: időszámításunk előtti.
2015. dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!