Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 millió forintért milyen új...

3 millió forintért milyen új autókat lehet venni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont ennyiért vettem egy ford c-max-ot 2 évesen, 1,6cdti, 40e km alatt, ghia top. Azóta se bántam meg.
2015. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp kitétel az új autó akkor én az LPGs Dáciák körül nézelődnék. Kivéve, ha 1 fő városi közlekedésre kell, akkor azért vannak alternatívák.
2015. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olcsóbb márkákból egy alapfelszereltségű kisebb autót.

Ha új kell, akkor ennyiből kijön egy E Corsa.

Én inkább vennék egy használtat, ami mondjuk 5 éves, nagyobb felszereltséggel, nevesebb márkából. A Corsa is jó, de 3 millióért más Opelt vennék.

Mi vettünk 4 éve egy D Corsát ugyanennyiért. Ma már alig éri a felét, nagyon nagy az értékvesztésük ezeknek a kocsiknak. Mi még többért el tudnánk adni, mert csak 17 ezer km van benn. Azért mondom a használtat, mert én sokkal többre becsülöm a 11 éves Golf 5-ömet, mint a Corsát. Sokkal többet tud, csak meg kell barátkozni azzal a ténnyel, hogy előtted is használta valaki.

2015. dec. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdező új autó iránt érdeklődött, az eddigi válaszok pedig mind használt kocsikat emlegettek. Sokan nem vennének használt kocsit (én sem), ezen mit nem lehet megérteni?


Kérdező: 3 millió forintból csak Daciát lehet venni újonnan. A többi márkából is lehet választani, de azokból csak a fapados típusok elérhetők ennyiért, amit én tudok az az hogy a Suzukinak az új Swiftje már elérhető 3 millió környékén.

2015. dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az eddigi válaszok pedig mind használt kocsikat emlegettek.


#3??

2015. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj, ha valaki csak új autót akar venni. De akkor ki is kell tudni fizetni. Ha normális autót akarsz venni, akkor hozzá kell még csapnod 2 milliót.
2015. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!