Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent az hogy kormány és...

Mit jelent az hogy kormány és a pedálok használata nincs összhangban?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam forgalmi vizsgán és azért kaptam 3 hibapontot mert a kormány és a pedálok használata nincs összhangban.


De nem értem ez mire van. Mivel nem nyomott kuplungal veszem be a kanyart. Nem is váltok kanyarodás közben. Igy fogalmam nincs ez alatt mire értik ezt a hibát.



2015. dec. 8. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne edd magad ezen, meg akart buktatni a vizsgabiztos, ennyi. Vagy mit jelent ez 3 hibapont, megbuktál egyáltalán?
2015. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Meg buktam de nem amiatt. az oktató úgy látta hogy parkolás közben közel kerültem a másik autóhoz és satuféket nyomott. Annak ellenére hogy bőven volt még helyem ahoz hogy manöverezzek.


Csak ez idegesitett hogy erre is kaptam hiba pontott és el se magyarázzák hogy mit jelent.

2015. dec. 8. 11:40
 3/13 Beviz Elek ***** válasza:
35%

Te jobban láttad kezdőként hogy mennyi hely van, mint az oktató akinek sok éve van jogosítványa, néhány éve azzal a kocsival tanítja a gyerekeket? Merész kijelentés...


Pontosan nem tudom hogy mit jelent, olyasmire tippelnék hogy nem tudod egyszerre a kettőt kezelni/mindkettőre odafigyelni.

2015. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazad van amit mondasz. De én inkább arra tudok gyanakodni hogy mivel a vezetésembe és közlekedésembe nem tudot belekötni igy egyedül ez az 1 alkalma lehetett ahoz hogy megbuktasson. Lehetséges hogy igaza volt és azért látom igy mert megbuktam.
2015. dec. 8. 11:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha valakit megbuktatnak, akkor az iszonyatos sok plusz bevételt jelent. Nyilván valakit muszáj meghúzni és sjna pont te lettél az áldozat, de lehet, hogy elfogult vagy saját magaddal szemben elfogult vagy. Az is lehet, hogy nem jöttél rá a hibádra... választhatsz :D Mást nem tudok mondani
2015. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Anno engem is hasonló szarságok miatt buktattak meg 2x. Mindkét alkalommal mondta az oktató, hogy adni kéne egy 10-est a vizsgabiztosnak, hogy simán menjen minden.

Egyik alkalommal se adtam és harmadszorra kijelentettem, hogy ha nem nagy probléma ez a vizsgám videóra lesz véve, (haver jön mögöttem és veszi) mert kvára elegem van abból hogy fejős tehénnek néznek.

Az oktató meg a vizsgáztató szeme is kiguvadt mint a csigának. 25 percet vezettem, nem mentünk végig se. Annyit mondtak, hogy megy ez nekem szépen, jól jöttek a pót órák. Mondom jaja, azok tényleg. Főleg, hogy nem is vettem...

Ez 6 éve történt és azóta levezettem több mint 72000 kilométert balesetmentesen, Kreszt szabályait betartva.

2015. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*kresz
2015. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Te jobban láttad kezdőként hogy mennyi hely van, mint az oktató akinek sok éve van jogosítványa, néhány éve azzal a kocsival tanítja a gyerekeket?"


Ezek szerint igen. Most vagy nem volt elég figyelmes az oktató, és reflexből satuzott be, mert nem bízott benned, vagy tényleg meg akart buktatni. Remélem az első verzió áll fenn.

2015. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Beviz Elek ***** válasza:

#8

Tehát az a variáció nem lehetséges hogy a kérdező (tanuló!) szerint még volt hely de valójában nem? Olyat nem láttam a leírásban, hogy az oktató fékezése után kiszálltak volna mindhárman meggyőződni a valós távolságról. Nem vagyok se oktató, se vizsgabiztos, de ebben az esetben engedtem volna folytatni a vizsgát.


Természetesen nincs kizárva hogy valóban volt hely, nincs kizárva hogy jogtalan volt a buktatás, hiszen a pénz beszél manapság, csak nem tudom hogy miért kell a kérdező szavában szentül hinni, hiszen hiába nem direkt hazudik, ettől még tévedhet.


A párom szerint is volt hely, ezek szerint a kerítés ment arrébb egy óvatlan pillanatban.

2015. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, abban igazad van, hogy a forgalmi vizsga nem az az alkalom, amikor be kell bizonyítani, hogy hogy tudunk menet közben centizi és cikázni a többiek között.
2015. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!