Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen új hibrid személyautómo...

Milyen új hibrid személyautómodellek kaphatóak, amelyeknek az ülésmagassága a talajtól számítva viszonylag magas?

Figyelt kérdés
Olyan modelleket keresek, amelyekbe idősebb, nehezen mozgó emberek is könnyen be tudnak szállni és tisztán elektromos energiával legalább 20-25 km-t el tudnak menni.

2015. dec. 20. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volvo cx90 hibrid. Mondjuk az ára igencsak meredek.
2015. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Toyota lassan előállhatna egy ilyen modellel.
2016. márc. 28. 07:55
 3/9 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy az idős nehezen mozgó emberek nem igazán célcsoportja az új autó piacnak - pláne nem a drága hibrideknek.
2016. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A prius+-ra gondoltál már? Szerintem az annyira nem alacsony.
2016. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Aztán, ez még jobb választásnak tűnik. Ebbe tényleg nem lehet nehéz a beszállás időseknek sem és plugin hybrid, 30-40 km-t elmegy, illetve szerintem szép és jól felszerelt is, azt írják, hogy 2015-től nálunk is kapható, tehát újonnan is vehetsz.

Ford C-max hybrid:

[link]

2016. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, itt van még 2:

Mitsubishi Outlander Hybrid:

[link]


És, ha jól tudom, toyota rav4-ből is vannak hybridek, de ez a 2 autó már lehet, hogy túl magas az időseknek...

2016. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nehezen mozgó embereknek az is gond, ha magasan van a küszöb (ilyenek a terepjárók) és az is, ha nem elég magas az üléspozíció.


Tehát sokkal inkább olyan egyterűek felelnek meg nekik, mint a Honda Jazz vagy a 2011-ig vagy 2012-ig gyártott Mercedes-Benz A osztály (a későbbi A Mercik teljesen más felépítésűek, alacsonyak). Hibrid autók ilyenekből alig vannak, úgyhogy lehet, hogy ezt egyelőre el kellene felejteni és csak megfelelő felépítésű benzines vagy diesel autót keresni.

2016. ápr. 18. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Ford C-max, az pont jó lenne erre a célra.
2016. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Mitsubishi Outlander.
2016. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!