Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Helo milehet a gond ha benyomo...

Áadm kérdése:

Helo milehet a gond ha benyomom a kuplungot váltáskor akkor le esik az alapjárat és majdnem lefullad az autó?

Figyelt kérdés
Ma történt ilyen elsőnek hogy váltás közbe le esik az alapjárat nem fulladt le de nem sok hiányzót! rover 200 1.6 16V 1999
2015. dec. 27. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
gond van az alapjárati motorral.
2015. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Mégis,mennyi idő alatt pakolsz be egy sebességet?

Öröm lehet mögötted az autózás...

2015. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

kettesnél a pont. a váltásnál csak annyit eshet a fordulat, mint amennyit a következő áttétel kíván..(felfelé)..

esetleg a régebbi kétszerkuplungolós teherautóknál fordult elő az ilyen szitu..

2015. dec. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

2-es, 3-mas

Nagyon okosak akartatok lenni, de nem jött össze.

Mindegy, hogy vált, de nem szabad leessen ennyire a fordulat, jó hogy észrevette a hibát.

Alapjárati motor lesz a ludas.

2015. dec. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy lófszt alapjárati motor egyszer csinálta neki ez lehet bármilyen szmetyó-víz a benzinben is akár,elsöre még egy szöke nö is az alapjárati motorra gondol gratulálok neked agyas.
2015. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen problémám mostanában. Bár már tudom, kicsit késői a válasz, de nekem a porlasztók okozták ezt. 2-es és 3-as válaszoló gyanítom szerelőnek vallja magát, mert ők szoktak sokszor a sok magabiztosság miatt valami (szerintük) nagyon okosat mondani/hülyének nézni a másikat, közben meg gondolkodás nem nagyon van a leírt dologban.

Nekem hideg motornál csinálta, hogy váltásnál ahogy a kuplungot benyomtam, szinte azonnal leesett ~800-ra a fordulat. Ezzel egyelőre még nem foglalkoztam, csak a porlasztócsúcsokat vittem felújíttatni, de ahogy visszakerültek a motorba, plusz az egyik izzítógyertya csere után ez a hirtelen fordulatszám leesés megszűnt. Én nem vagyok szerelő, de egy elismert műhely szerelői szerint a rossz keverékképzés okozta ezt. Részletesen elmondta a folyamatot, de a lényeg a rossz keverékképzés.

2023. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!