Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lecserélni vagy nem? 15éves...

Lecserélni vagy nem? 15éves suzuki.

Figyelt kérdés
11 éve van nálam egy 1.3as suzuki swift, ami jó, keveset kell rá költeni, de pár dolog nagyon hiányzik belőle, pl.szervó, klíma. Gondolkodtam cserén, 5-6éves Mazda 2-t néztem ki, de az új autókról sok rosszat hallok. Sok a hiba a túl sok elektronika miatt, hamarabb lesz bajuk.. szerintetek? Van értelme cserélni, vagy ne flancoljak, örüljek, hogy van egy kocsim amire alig költök? Mert ha a Mazda 2-vel is ennyi gond lenne (szinte semmi), azonnal megvenném, csak félek hogy nem így lesz.
2016. jan. 3. 17:07
 1/8 anonim válasza:
77%
Én megtartanám második autónak, vagy a család másik tagjának. Nálunk is így van.
2016. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
ha nincs szétrohadva akkor ne flancolj,tartsd meg.bár azt megkérdezem hogy mire és mennyit használod az autót?
2016. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
90% munkába járásra használom, ami napi 40km helyett januártól napi kb. 80km lesz nagyrészt városban (Bp.).
2016. jan. 3. 17:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Kifejezetten Mazda2 Érdekel vagy más autó is szóba jöhet? Érdemes szétnézni használt autón hátha találsz kedvedre valót!

Ha van rá anyagi lehetőség én mindenképpen azt mondanám, hogy cseréld le egy olyanra amiben van klíma. Főleg, hogy írod többet fogsz vele menni. Nyáron, kánikulában munkából hazajövet jobb érzés klímás autóban ülni mint odafőni az ülésre. Főleg, ha dugóba keveredsz és még a menetszél sem hűt.

2016. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem mindenképp mazda 2, csak ez tetszik (nő vagyok:)), erre írták, hogy nagyon megbízható, és japán, állítólag azok tényleg jók..
2016. jan. 3. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha megbízhatót keresel, japánt, viszonylag olcsón fenntarthatót akkor vegyél Yarist vagy egy megkíméltebb Corollát.
2016. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha napi 80 km-re kell akkor sztem ha anyagi helyzeted enged tartsd meg a Swiftet, mert egy autónak bármi baja lehet, ha az ,,új" rossz akkor még a Swift mindig elvisz.
2016. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az a 80km két részletből tevődik össze, tehát 40 oda 40 vissza folyamatosan, akkor még dízelt is nézhetsz, ekkora távon már van ideje bemelegeddni bőven.
2016. jan. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!