Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf IV nem indul be....

VW Golf IV nem indul be. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Van egy VW Golf IV 1.9 TDI, mely az utóbbi időben nagyon nehezen indult hidegben, és ezért arra gondoltam, hogy akkumulátor baja lehet. Amúgy is már kb 4 éves lehetett az akksi. Most vettem egy ugyanolyat, mely az előzővel megegyező paraméterekkel rendelkezett, de miután kicseréltük, nemhogy nehezen indul, hanem sehogy. Csak az önindító kattog. Szerelőhöz csak holnap tudjuk elvinni. Szerintetek mi lehet?

2016. jan. 7. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Izzítógyertya hibának tűnik vagy kompresszió hiánynak vagy nem kap elég naftát akkor adagolóhiba/kopottság.


Ha teker a motor akkor nem aksi baj, de részletesebben is leírhattad volna, hogy pl 5. indításra indul vagy 3-4-et teker az önindító mire beröffen.

2016. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem hasonló hiba van.

3 hónapja vettem az autót. Minden jól működött benne. Egyszer kétszer furcsábban indúlt, míg oda jutottam hogy nem indul be. Elsőre 3-at majd másodjára 1-et majd 3-adjára már nem is teker. Lenullázódott a műszerfali órám és a km órám. Indításkor már csak kattog.

Aksi gyanuja volt, ígyki lett cserélve egymásikpót aksira míg nem vettem volna ahéten másikat.

Most munkából menet hazafele úgyszintén ez a baj.

Nem indúl.

Mi lehet a gondja? Indításkor csak kattog.

Mi szívhatja le az aksit?

Valaki tudna tanácsot adni ? Esetleg a kérdezőnek helyre jött a hibája ?

2017. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!