Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 2002-es,1000-es...

Suzuki Swift 2002-es,1000-es motorral, mostanában nehezen indul. Az Aksi 2 éves, az autót ritkán használom, havonta egyszer-kétszer megyek vele kb.600 km-t összesen?

Figyelt kérdés
Mióta hidegebb az időjárás nehezen indul be. Legutóbb mentem vele 200 km-t, de másnap délelőtt már alig akart beindulni(este nem fagyott, kb 1 fok volt). Az önindítót tekerte, de csak akkor indult be, ha gázt adtam. Ha elindul fel kell kicsit pörgetni a motort, különben előfordul, hogy leáll. Ha ment a motor 1-2 percet utána indul rögtön ismét és semmi gond vele egész nap. Talán generátor vagy az 1000-es motor miatt viselkedik így, eddig 1300-as suzukim volt, ez második éve van meg.

2016. jan. 12. 12:36
 1/4 TheCruve ***** válasza:

Gyújtásrendszer, üzemanyagrendszer ellenőrzése.

Idősebb suzukiknál a tankban lévő villamos szivattyú is megadhatja magát.

Vagy automata szivató

2016. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 B.Szabolcs ***** válasza:

Azért ne zárd ki az akkumulátort sem!

Nagyon alattomos tud lenni !

Jómagam már találkoztam olyan nagynevű akkumulátorral is amely egy km-t sem ment s már vissza is került az eladóhoz!

A feleségemnek pedig úgy adta elő hogy két hónap alatt

(bár ez egy öreg akku volt már) háromszor kellett betolni a kocsit. Reggel pöcc indul megy vele 30km-t leállítja egy percre aztán semmi . Megint tökéletes két hétig napi szinten használva ,megint pár perces leállítás aztán semmi. Mentem bikázni! Ja! Az akku kontroll pöttye is zöld volt!

Vettem egy akkut és megszűnt a gond! Most évente párszor használom a kocsit tán évente 1000km de pöcc a 13éves autó!

2016. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 25. 20:07
 4/4 anonim válasza:
Injektor, általános probléma
2019. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!