Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol, hogyan keressem még a...

Hol, hogyan keressem még a lopott motoromat?

Figyelt kérdés
Még 2014 áprilisban ellopták rendszámos motoromat, rendőrségen bejelentettem, de hiába van kamerafelvétel stb... Hirdetéseket nézem...elvileg vissza i éltek a rendszámmal, de nem mondanak semmit a rendőrségen. Sőt ahol bejelentettem, ott nem is tudtak róla, hogy van egy másik nyomozás emiatt. Elég furcsa. A motor viszont egyedi, de csak nekem ér sokat, mert felújítottam teljesen, amúgy nem nagy értékű 125-ös enduro.

2016. jan. 12. 13:17
 1/4 joco5582 ***** válasza:

Esetleg a környező országok apróhirdetési oldalát érdemes lenne figyelni. Az OLX például létezik több más országban. Pl. Lengyelországban. Kétlem hogy nyugatabbra került volna így a népszerűbb román ukrán szlovák oldalakon hátha felbukkan.

Egyéb iránt ha 2014-ben lopták el, akkor lehet, hogy érdemes lenne elengedni ezt a dolgot

2016. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Próbálom elengedni, de néha eszembe jut és akkor rám jön az 5 perc . :) Csak nehéz, mert 1 éven keresztül csinálgattuk és 1 hónapot tudtam csak használni. Mindig ki volt láncolva, csak azon az egy éjszakán elfelejtettem vagyis azt hittem, hogy már kiláncoltam. De még egyszer köszönöm, megnézem azokon az oldalakon.
2016. jan. 12. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen lopott motoroknak/autóknak a nagy része az eltűnés után 72órával már vagy nincsenek az országban és/vagy már szét vannak bontva alkatrészekre.... Ugyhigy az esély,hogy még viszont lásd sajnos a nullához közelít!De nézzél szét a fentebb említett oldalakon...hátha....
2016. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Facebook.
2016. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!