Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 19"-es felni egy 2001-es focusra?

19"-es felni egy 2001-es focusra?

Figyelt kérdés
Sikerült jó áron szereznem 4 fekete felnit ami egy Ford rs-ről jött le.19"-es.Szerintetek lehetséges rátenni a sima ford focusra?Gondolom akkor vékonyabb gumikat kell vegyek...

2016. jan. 13. 02:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden lehetséges...de műszakira nem viheted, és ha balesetbe keveredsz, akkor viszed az összes balhét, mert engedély nélkül, életveszélyesre alakítottad a járművet...


legalábbis az ügyvéd ezzel fog érvelni(sikeresen)


gondold át..


peres gumival talán jó, csak bírja-e a futómű ?

2016. jan. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Életveszélyes lenne?
2016. jan. 13. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:

háááát... nem is tudom..teljesen megváltozik az úttartás...a gyárak nem véletlenül tesztelnek egy futóművet több százezer kilométeren..


a gyári 19-es felnik, ötvenes(vagy vékonyabb) gumik egy adott típushoz vannak kikisérletezve...


az a helyzet, hogy nagyon jópofának tűnik az ötlet, de nem javaslom...pontosabban én nem merném...te biztos bátrabb vagy..


még annyit, hogy a gyárak a laborban készítenek egy gipszautót..ez előzi meg a prototípust....azon először is a formát alakítják hosszas szobrászkodással..lehet, hogy a 19-es kerék nem is illik más kasznihoz...


nem tudom mi a jó az esetetdben...inkább add el a felniket.

2016. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!