Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Master, Ford Transit,...

Renault Master, Ford Transit, vagy Iveco? Létezik, hogy 10 éves kisteherben 2-300e km-rek vannak, míg a 2-3 évesben is?

Figyelt kérdés

2011-2012-es autók 3-600 ezer km-rel vannak, míg 2001-2002-esek mind 2-400 ezerrel. Egymilliónál átfordul, és ezért ilyen kevés, vagy mind vissza van tekerve?

Főleg nemzetközibe melyiket ajánlanátok? 2,4 TDE transit, 2,5 DCI Master, vagy IVECO jtd?


2016. jan. 14. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeket a kilométereket nehéz megállapítani, míg a 4-5 éves furgonoknál természetes a 3-600 ezer km, az idősebbeknél már minimum gyanús, hacsak nem tényleg belföldön és ritkán használták. A felsoroltak közül a Master és a (gondolom) Daily elég jó, ezen kívül ajánlott még a Ducato/Jumper/Boxer trió is, nemzetköziben sok fut.
2016. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokat visszatekernek, van amelyik átfordul is, de van olyan amelyik számol tovább a milliótól, nem fordul át.

De azért azt se felejtsd el, hogy nem minden kisteher arra van használva, hogy 2 sofőr állandóan váltva éjjel nappal menjen vele Angliába meg vissza. Van, amelyiket csak napi 50 km-t ha használják, van amelyik be sincs indítva csak egy héten 1-2szer, és akkor mennek vele hosszabb útra. És sokszor magánszemélyek is vesznek ilyen kistehert, aztán nem nemzetköziznek vele, csak néhanapján visznek vele ezt-azt. Tehát nehezen, de ki lehet fogni valós 200-300 ezer km-es kistehert is 10+ évesen, csak szinte lenyomozhatatlan, hogy mi az autó valós előélete.

2016. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előfordul, csak kb. 100-ból egy.


Előző cégemnél pl. volt egy VW Transporterünk. 6 éves korába 42,000 km volt benne. Egyetlen egyszer hagyta el az országot, Nümbergbe mentünk vele. Azon kívül kb. Pest megyét sem hagyta el és jó, ha heti 2x be volt indítva, mert kis melókra inkább egy citroen berlingoval mentünk.


De ez ritka, mint a fehér holló.

2016. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Daily most tart 950 000 km-nél, csak én vezetem, jövő hónapban lesz 5 éves kereken. Nemzetközibe én a Daily-t ajánlom, nem tudom, hogy mit akarsz szállítani vagy vinni, de én a Daily-vel elvittem 4 tonna rakományt is, hegyeken keresztül, partos utakon, meg se érezte. Társaihoz képest a Daily-nek hatalmas teherbírása van, amihez kegyetlenül jól hozzá illesztik a motort az olaszok.
2016. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy master! De 2010től ajánlom főleg, mert nagyon jól megy személyautós vezetést biztosít, nagyon alacsony a fogyasztása 7-8 liter. Sok kisteherautót vezettem már nálam mindenképp ez a konstrukció a nyerő eddig, megbízhatóságra, kényelemre, praktikusságra, fogyasztásra egyszóval mindenben.
2016. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!