Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A "hölgy tulajdonostól"...

Fokhagymásfagyi kérdése:

A "hölgy tulajdonostól" sablon szöveg szerintetek pozitív üzenet egy autóhirdetésnél?

Figyelt kérdés
Mert engem speciel riaszt, elképzelem, ahogy csúsztatott kuplunggal vagy kuplung nélkül vált a "hölgy", vagy kettesben üveghangon közlekedik a városban, hogy olajat soha nem cserélt stb. Szóval, engem már nem is érdekel az autó, ha azt olvasom, hogy "hölgy tulajdonostól"..
2016. jan. 17. 06:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan leírtad, amit én szerettem volna.

Még az idős bácsi sufniban őrzött hibátlan autója a másik. Az pont ilyen szadinak van kitéve.Van néhány nőismerősöm, aki pont így bánik az autójával..beülni sem mertem még soha melléjük. A szembeszomszédom nyugdíjas pasi, aki megfőzi a motort, leamortizálja a kuplungot, stb...


Én biztosan nem cuppannék rá ilyen hírdetésre.

2016. jan. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasonló dolgok jutnak róla az eszembe:


- kecskebenzines indulás

- mélygarázsból kifele 6000-res fordulatra csúsztatott kuplung 15 mp-en át

- világtalan váltókezelés

- 1-esbe 40, mert telefonál, 5.-be 45, mert azt tanították neki az oktatáson, hogy fel kell váltani...

- Telefon apunak, hogy "drágám már reggel óta világít itt egy piros olajoskanna a műszerfalon, ez most miért van? Elmehetek még bevásárolni meg a gyerekért az oviba?"


Reggelig sorolhatnám. Sosem fért a fejembe, hogy a női tulajdonos jelző miért pozitív...

2016. jan. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól leszedtétek a keresztvizet a nőkről. A rend kedvéért elmondom, hogy a gyakorlat híján történnek ezek a dolgok. A nők általában számottevően kevesebbet vezetnek, ezért hajmeresztő dolgokat tudnak csinálni. Ugyanakkor az úton óvatosak, sőt ahogy apám mondja, "tökölődnek". A "hölgy tulajdonostól" főleg így a törés hiányát akarja jelenteni, azt üzenni, hogy ez egy olyan autó, amivel nem rallyzott senki. Más kérdés, hogy technikailag rosszabb állapotban szoktak lenni, mint a többi autó, hiszen a karbantartáshoz sem értenek a hölgyek általában. Ha nálunk akarja valaki így meghirdetni az autóját, általában lebeszélem erről a mondatról.
2016. jan. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Egy autómentőző autószerelő legendája..

sürgős autószállítást kértek, egy merci dzsipó lerobbant egy benzinkút közelében..mivel márkaszerződése volt, azonnal indult.. egy hölgy várta, közölte, hogy furcsahangokta adott az autó, aztán elég durván leállt...

Motortető fel, körbenéz, pálcát kihúz...száraz..

-oljat mikor teccett beletenni?

-miért, az is kell?


a hölgy szerint a férje azt mondta neki amikor ajándékba kapta tőle a mercit, hogy drágám, ezzel nem lesz gondod, csak tankolnod kell. Szervízben sem járt, pedig három éves.

csak tankolt.

2016. jan. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"gyakorlat híján történnek ezek a dolgok"


""hölgy tulajdonostól" főleg így a törés hiányát akarja jelenteni"

"amivel nem rallyzott senki."


Érzed te is az ellentmondást, ugye? :)


Azt meg őszintén nem tudom melyik a rosszabb, ha valaki "rallyzik" és mondjuk 80-90-el közlekedik közepes intenzitással gyorsulva, de normálisan kezelve a kuplungot, váltót, ügyelve a futóműre vagy az, ha azt sem tudja a bal lába mire való, fingja nincs róla mikor milyen fokozatba kéne tenni a gépet és a kátyút az "ott van, mit csináljak vele?" ahelyett, hogy kikerülné...

2016. jan. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
33%

Kikérem magamnak.

Én is nő vagyok, de jobban bánok az autómmal, mint sok férfi.


Figyelek az olajcserére és a kuplungot is rendeltetésének megfelelően használom


Ez a kocsi, (TDCI Mondeo) megérdemli a törődést.

2016. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a mondás szól: Akinek nem inge...
2016. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A témát azért dobtam fel, mert véleményem szerint a simlis autókereskedők többsége hazudik, amikor azt írja be a hirdetésbe, hogy "hölgy tulajdonostól". Kontraproduktív manipuláció a részükről ez szerintem.
2016. jan. 17. 10:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb pont vittem olajcserére és hasonlókra az autót. Várok a szerelőnél, berobog egy 30-40 közötti hölgy. Kérdezik miben segíthetnek, a válasz:

"Mostanában fura hangokat szokott kiadni az autóm és furán valami furán világít a műszerfalon".

A szerelő már fogja a fejét, kérdezi, hogy milyen autóról van szó (az autó kint parkolt ekkor még az utcán, nem látszott bentről)? Erre a válasz, hogy "azt hiszem Skoda, de azt nem tudom milyen fajta". Mentségére legyen a hölgynek a Skodát eltalálta. Következő kérdés, hogy mennyi idős és hány kilométer van benne megfogta a hölgyet, annyit tudott mondani, hogy nem régi és eddig nagyon jó volt. Rövid szemrevételezés után kiderült, hogy a Skodában 70 ezer kilométer van és a hölgy elmondása szerint nem látta még szerelő... Szóval ennyi a női tulajokról...

2016. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a poén, hogy a használtautó keresőkben már be is lehet pipálni, hogy "hölgy tulajdonostól".

Még jobb, amikor azt írják "orvos tulajdonostól".

Bmeg, nekem akkor apáca, vagy pap tulajdonostól kell autó, az üti mindkettőt.


Egy tulajdonos típus van, akitől tényleg jó autót lehet venni. Ez a típus a rajongó. Aki rajong az autójáért, annak általában a hobbija is egyben és nagyon vigyáz rá és rendesen gondozza. A többi csak kamu szöveg.

2016. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!