Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford fiesta MK6 (2004), van...

Ford fiesta MK6 (2004), van benne benzin pumpa?

Figyelt kérdés
1.3-as benzines, az a tervem, hogy fulladásig ürítem a tankot, mert amikor azt jelzi hogy tankolni kéne már, a tankolás utána kiderül, hogy van benne még 15 liter.. Szóval az a kérdésem, ha le fulladok, kannából bele 5 liter benzin, utána kell majd pumpálnom (ha igen, akkor az hol van) vagy csak önindítás és beindul?

2016. jan. 20. 00:36
 1/4 TheCruve ***** válasza:

Hát hogy a pi**ba ne lenne benne!


Szabadeséssel fog neked eljutni a tanktól a befecskendező injektorig az üzemanyag? :D

Megoldható.. Tedd fel a tetőcsomagtartóra a tankot!


Vagy a motortérben lesz a Szivattyú, vagy pedig a tankba van beszerelve.. De szerintem a tankban lesz.


Pumpálnod nem kell, nem tudom a fordnál hogy oldották meg, de az enyémnél (GOLF MK4) amikor már kinyitom az ajtót rögtön indul az AC pumpa...


Tiédnél is valami ilyesmi lehet, vagy akkor indul amikor a gyújtást rákapcsolod. Szóval a szivattyú már indítás előtt intézi az üzemanyagot a motornak..


Ki van ez találva kérem szépen!

2016. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D

Köszi szépen! Csak azért kérdeztem, mert hallottam, hogy vannak olyan autók aminél kézzel kell pumpálni, miután kiürült a tank.

2016. jan. 20. 09:47
 3/4 TheCruve ***** válasza:
Ladámnál pumpáltam kézzel :)
2016. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! :)
2016. jan. 20. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!