Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra g tipus hány...

Opel astra g tipus hány kilométer után melegszik üzemi hőfokra?

Figyelt kérdés
8 km után alig mozdul a mutató, utána beáll középre, a baj csak az hogy addig tök hideg van benne. Termosztát jó.

2016. jan. 20. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább egy motort írhattál volna vagy annyit hogy benzin vagy dízel. Nyílván míg nincs elég meleg a hűtővíz addig nem tud mivel fűteni az autó.
2016. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban nem mindegy, hisz a dízel jóval lassabban melegszik. Az Opel egyébként sem a jó fűtéséről híres. Nekem sokáig volt Astrám, szerettem is, de a fűtése az első negyed órában csapnivaló volt.
2016. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Unforgiven 13 ***** válasza:
Az enyém Z16XEP,ha indítás után rögtön indulok,akkor 2000-s fordulaton,kb 8-10 Km.Persze,nem mindegy h.milyen hideg a levegő.
2016. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Thompson válasza:
Nekem 2.0Di vel szerelt van és 0 fok körüli időben 2ezres fordulat alatt 10-15 km után is kb 80 fok 2ezer feltett tartósan eléri a 90-et ,de hidegben ezt nem tartja csak ha tartósan 2ezer felett megyek az meg leginkább pályán van, de hidegben indulás előtt ha van lehetőségem mindig járatom 5-10 percet a ház előtt. Nehezen melegszik az tuti.
2016. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!