Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segitség kellene, van egy...

Carlos85 kérdése:

Segitség kellene, van egy skoda feliciám amibe van központi de nem tudom, hogy derithetem ki, hogy jo e vagynem! A volt gazdája azt mondta jo volt de elromlot! A távirányito az jo de a tőbbi nem reagál hol kezdjem mit csináljak mit nézzek meg?

Figyelt kérdés

2016. jan. 22. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

A kérdés:

"de nem tudom, hogy derithetem ki, hogy jo e vagynem!"


A válasz:

"A volt gazdája azt mondta jo volt de elromlot!"

Tehát máris megtudtuk, hogy rossz.

Úgy tűnik a logikád is olyan, mint az írásod!

2016. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"lehet rosszul fogalmaztam de a kérdés ugyan az hol keressem a hibát ,hogy mükődjőn a központi?"


-Gyári, vagy utólagos?

-Biztos, hogy jó a távirányító?

-Ha gyári, akkor van belső zárgomb. Az működik?


Megannyi kérdés...

2016. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sztem nem gyári nincs belső zárgomb
2016. jan. 22. 18:29
 4/4 veterán vas ***** válasza:

Lássuk azt a problémát!

Mert ugye van most valami, amibe ott van az a központi. Na az valamikor jó volt de aztán elromlott, tehát akkor az most nem jó. Aztán ott van a távirányító, ami szerinted jó, de a többi nem reagál, vagyis azok sem jók. Na de akkor honnan veszed, hogy a távirányító jó, ha -egyébként - amazokat sem működtet? Mert ha az jó lenne, akkor bizonyára amazok is működnének. Talán. Na de nem, sőt, amazok sem.

Megvallom őszintén, Veled érzek, én sem tudnám megmondani ebben az esetben, hogy hol is kezdjem azt a mit-csinálós mit-nézést. Mert ugye ezt kérdezed eredetileg. Ha jól értem.

Szóval problémás. :)

2016. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!