Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Távirányító a meglévő centrálz...

Távirányító a meglévő centrálzárhoz?

Figyelt kérdés
Van egy 2001-es ford focusom, centrálzár van benne, de csak kulcsos. Szeretném távirányítóval nyitni. Ez utólag is megoldható? Ha igen, akkor hogy és mennyiért kb? Otthon megtudom csinálni vagy szakember kell hozzá?

2016. jan. 22. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Megoldható, ez tuti, szakember kell hozzá, és rendesen pénztárcába nyúlós történet lesz. Egy jó autóvillamossági szerelőhöz vidd el és elmondja mi a helyzet. Egy távirányítós centrálzar egységet kell hozzá szakszerűen beszerelni és bekötni + a táviranyítót feltanítani.
2016. jan. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az anyag 5-10 ezer, a munkadíjat nem tudom de kétlem hogy egy 20as alatt megúszod mindennel együtt.

Otthon is megtudod csinálni ha utána nézel és szét tudod úgy szedni az autót. Ami kell hozzá az egy központi zár vezérlő.

2016. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudjuk, hogy otthon meg tudod-e csinálni, mert fogalmunk sincs, mennyit értesz hozzá.

Én mikor láttam, hogy az enyémet hogy csinálják, utána be tudtam volna szerelni egy másik kocsiba, de előtte fogalmam nem lett volna, hogy álljak neki.


Beírod a gugliba, hogy központi zár szerelés, plusz mellé a településed vagy közeli város neve, és kidobja a megfelelő találatokat.

2016. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, utána meg majd jön az újabb kérdés, hogy mit hova kell kötni, de SOS, mert szétszedte a kocsit de nem záródnak az ajtók :D Gyanítom ha a kérdező azt se tudja mi kell hozzá, illetve nem tudja, hogy megoldható -e otthon, akkor ha a kezébe adod az alkatrészt azt se fogja tudni merre van előre. Ezért van autóvill. szerelő. Ráadásul ők garit is vállalnak rá.
2016. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utána néztem picit, ebayen már 3ezertől lehet kapni, keyless entry system a neve. Kormány alatti burkolatot kell levenném, és ott kell a megfelelő drogokat blankolni, és be forrasztani a vevő egységet. Elmondani egyszerűbb mint megcsinálni, én is szakemberhez viszem majd. Pesti cég vállal 15 ért ilyen átalakítást meglévő centrálzárhoz, amiben az alkatrész is benne van
2016. jan. 24. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!