Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akarok venni egy sérült...

Akarok venni egy sérült nissan 350z-t de belement egy fába és szinte kettétört, hogy javíttathatom meg?

Figyelt kérdés

Új utasfülke,váz, inkább a a karosszéria rész érdekelne (2005ös)a váltó,futómű,motor,ajtók,stb könnyebben beszerezhető de maga az utasfülke!!!hogyan szerezhető be?

Hozzáértők írjanak köszönöm!


2010. márc. 27. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:

te se gondolod komolyan hogy egy ilyen autót meg akarsz venni és meg akarod csináltatni?

ha belement egy fába tuti hogy az alváz is sérült és akkor a büdös életbe nem tudod megjavíttatni csak ha veszel egy komplett alvázat karosszériával és ha jó a motor és a váltó akkor azt át teteted a vázba de szerintem nem gazdaságos egy ilyen autónak a javíttatása mert alapból elég drága az autó és míg megcsináltatnád munka díj + alkatrészek már ott vagy hogy vehetsz egy jó állapotút.

2010. márc. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 omadjoe ***** válasza:
hagyd a franca azt az autot! keress másikat! magyarországon HIVATALOSAN NINCS!!! karosszériacsere. onnan tudom, hogy hasonlo cipoben járok. és utána mentem a dolgoknak. csak nekem annyi különbség volt, h. a törött verda az enyém volt, és nem kellett megvenni, átiratni, stb... én vettem egy külföldipapiros ugyanolyan megegyezö szinü, évjáratú, motortipusú, kasznitipusú autot, majd klon autot készitettem belöle. a törött autó papirjaival használom, a törött auto, pedig felbakolva, pihen egy száraz pajtában. :S olcso, de eredetiség vizsgánál bukta a verda, de az nem érdekes, mert eladni nem akarom. se a klont, se a töröttet.
2010. márc. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem egy komplett alváz kéne karosszériával eggyütt mert a motor szinte sértetlen és a váltó is csak egy kicsit de hol tudnék hozzájutni ezekhez az alkatrészekhez(sok megmenthető van az autóban)??????????

A válaszokat előre is köszi!

2010. márc. 28. 12:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor lenne érdemes megjavítanod,ha értenél a kocsik karosszéria szereléséhez,vagy lenne közeli karosszériás ismerősöd.Amúgy nem.Csomó idő,papírmunka stb,alkatrészekre várni esetleg.Ha megvennéd 1milláért rákölthetnél még 5öt.
2010. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kérdésed egy 'epic failure':

Előbb tudni kéne, hogyan javíttatható, aztán kéne akarni.

2010. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem javízható sajnos ezért kell új alváz/kaszni?
2010. márc. 29. 21:41
 7/10 bucibabuci válasza:

van egy 97 es nissan almeram, 510.000 ft.

nem érdekel?

2010. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!! abból már sosem lesz autó!!! Inkább vedd meg az előttem szóló almeráját. Haveromnak olyan van és azt mondja örök élet plusz egy nap. Igaz nem is üti veri.
2010. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kettétört kocsit akarsz összerakni?

amit te leírsz, tulajdonképp az , hogy elemeibe megveszel egy másikat, azt mikor 20 millánál tartassz, rájössz hogy építettél mégegy 350z-t.

mellesleg, karosszériát és alvázat nem adnak:) ha azt elcseszed és heggesztéssel, folozással nem javítható, vehetsz újjat(mármint kocsit).

és csak azért mert 350z kár lenne egy adag vashulladékot megvenned. 200sx is jó gép meg a bömös, ha csak vagánykodni akarsz.

2010. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagánykodásra kéne csak így sokat nyerhetnék rajta de úgylátom nem annyira járható ez az "út" az almera nem rossz de nem érdekel (azért köszi)
2010. ápr. 4. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!