Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket lenne érdemes,...

Melyiket lenne érdemes, kigyúrni magam, vagy fekete nagyköbcentis autót venni, ha szeretnék nagyobb önbizalmat?

Figyelt kérdés

Egy kicsit kevés van, lehet azért mert egy kispolákkal közlekedem.

Elegem van, hogy ledudálnak, még a suzuki alto is otthagy, ha gyorsulunk, a belvárosban állandóan fotózkodni akarnak velem a turisták a kocsi miatt, pedig sztár sem vagyok, ha kiszállok a kocsiból mindig vigyorognak, pedig még viccet sem meséltem.

Szóval ezzel az előélettel rendelkezem.

Amiket kinéztem BMW 320 vagy 520 de csak benzines, hogy jól gyorsuljon, 3000 köbcentiig is hajlandó lennék fölmenni.

Vagy érdemesebb isnkább sportttal foglalkoznom, és a polák kocsimat hagyjam meg?

Érdemesebb lenne másik autót venni?



#esélyújéletre
2016. jan. 23. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Magadnak akarsz önbizalmat, vagy a kocsidnak?:-)

A BMW-ben semmi egyedi nincs, szinte az összes tirpák azzal jár. Fejleszd magadat, ha jobbá akarsz válni (nem csak az izmaidat:-)), a kispolákból meg csinálj poént - az önirónia jól áll annak, aki tisztában van a saját értékeivel.

2016. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyurd ki magad és vegyél valamit Amerikai V8-ast,

ugyanúgy dudálni fognak,ugyanúgy fotózkodni akarnak,ugyanúgy nevetni fognak,de nem az miatt amiért most.

2016. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
76%
Gyúrd ki magad,és járj biciklivel.Én is ezt csinálom.Nagyobb önbizalmad lesz,mint egy Bmws-nek.
2016. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Bicajom nekem is van, de azzal nem lehet hosszabb távra menni.
2016. jan. 23. 15:06
 5/17 Beviz Elek ***** válasza:
Vegyél bömbit. Egyszerűbb, gyorsabb megoldás.
2016. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Azt hiszem autóvásárlás lesz, az tényleg gyorsabb.

Audi a8 is néztem, vannak 1 millióig, nagyon jó 4.2 V8 erős motorral.

Az első ha meglesz a kocsi, a reggeli suzuki altoson revansot veszek a napi szintű szivatásért!

2016. jan. 23. 15:16
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

Tankolni meg 1500ert fogsz? :-)

Idiota marha....

2016. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszul állsz hozzá ehhez a dologhoz. Ne az alapján válassz autót, hogy mások mit fognak hozzá szólni. Neked tetszen és kész.
2016. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nekem a kispolák is tetszik, de mégis a turisták úgy fotóznak a belvárosban ha meglátnak, mintha valami híresség lennék.Abba bele sem gondolok miket rakhatnak ki rólam a turisták a fészbukon, mikor a képeket kirakják.
2016. jan. 23. 15:57
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Vegyél valami kivénhedt lepukkant huszonéves lefingott 30 gazdás ex prémium német bálnát........pont hozzád való!A kérdésed alapján ugyanis éppen annyit érsz mint egy ilyen lom.......
2016. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!