Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi Senda Sm 2005-ös,20 évesen?

Derbi Senda Sm 2005-ös,20 évesen?

Figyelt kérdés

Már van autóm, de a kérdés az,hogy nyaranta stb városba szaladgálni jó lenne-e egy Senda vagy sem. 20 évesen nem ciki ilyen kezdő motorral mászkálgatni? Nekem tetszik, és 200 alatt bőven találni jókat. Évi biztositáson kívül semmi költsége adó szempontjából ,és elég magasan ülsz,jobb mint egy robogó (anyukám Sr50-jével szaladgálok néha). Azért gondoltam mert olcsóbb városban használni ,mint az autómat mert 10-12-t eszik ott (országúton használom többet, ott 7-8L). Szóval ti belevágnátok?

20F



2016. jan. 25. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?Az a ciki amikor a kávédaráló robogókra hangoskipufogót tesznek és sikongattatják miközben már 60-nal megy ,vagyis nem ciki csak 15 év felett...

Azért 2,5 liter...,és 12 között csak pici különbség van.

1000km alatt 35e ft-ot spóroltál már.

Városba szaladgálni jó,de nem vennék supermotot (vagy enduro,városi gumikkal ink supermoto),mivel nincs sisaktartója,azért a sisakot mindig magunkkal cipelni nem olyan vicces.

2016. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
jó választás
2016. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
derbi senda egy rakat szar es nekem nagyon ego is, gyenge minoseg nagyon, megjelenni sehol semlehetvele, veretni plane nem, ha meg mar mindenkepp sporolni akarsz akk sztem inkabb 125 4t ha meg motorozni akarsz akk egy rendes motort vegyel ne sendat
2016. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jogos a dolog. Max jól néz ki, de kávédaráló... Maradok a kis SR50-nél,elvisz mindenhova! És persze továbbra is az autó
2016. febr. 3. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
"max jol nez ki" hat rondabb "supermoto" utanzat talan a keeway csinal, de keves rondabb van a derbinel.....ha szepet akarsz akkor husaqvarna sm 125 ktm exc vagy husabergek, de ezek meg veretni jok, nem sporolni :)
2016. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!