Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meghúztam a felnit, lehet-e...

Meghúztam a felnit, lehet-e javítani?

Figyelt kérdés
Sajnos parkoláskor a gumi és a felni hozzáért a járdaszegélyhez és végigcsikarta úgy 10 cm hosszan az alufelnit. Mit tehetnék hogy ne legyen olyan feltünő? Most elég érdes a felület, esetleg megcsiszoljam, vagy vmi pasztával? Hozzáértők segítsetek!
2008. szept. 18. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne állj neki barkácsolni, mert esetleg sikerül úgy elrontanod, hogy tényleg csak a csere segít. ("elmegy" a kiegyensúlyozása)

vidd el szakemberhez, az egyrészt meg tudja nézni, hogy az egyensúlya nem romlott- e el, ill. ha javítható, akkor megcsinálja.

2008. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak a külső felület sérült a felnin, azt kellene vhogy kijavítani.
2008. szept. 19. 08:42
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

kérdésem az lenne hogy lemez vagy alu felni?

mert alufelninél lehet kapni olyan sprayt ami kitölti a felületi sérüléseket és utána ugyancsak spayban kapható kimondottan keréktárcsa lakk amivel lelehet fújni és véd az oxidációtól.nem reklámnak de én a tescoban vettem ezer valamennyiért és nagyon szép lett utána.

ha lemezfelnid van akkor simán csak csiszolópapír majd gitt(késgitt is jó)majd szépen simára csiszolod ha megszáradt letörlöd vagy mosd és száradás után festés.van minden szinben spray.

2008. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!