Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Renault...

Mi a véleményetek a Renault Megane 1.6 benzin sedan ( 1997 ) autóról?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék ajánljátok ?

- Mennyi a fogyasztás ?

- Megbízhatóság ?

- Meg úgy maga az autóról minden :D .


Előre is köszi .



2016. febr. 5. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd jönnek a német fanok, akik jól lepontoznak, de azért leírom:

Sógornőm két éve adott el egy hasonló autót, a 97-es Megane I még a 8 szelepes motorral jött ki, pont azzal amivel az R19-eseket is szerelték.

Jó nyomatékos motor, nem túl nagy étvágyú.

Én most szálltam ki az 1.6 16V motoros 1999-es Megane I/2-ből, mert váltottam 2003-asra. Az előző motorban 350 ezer km van, és még bontatlan, az olajat még nem is csipegeti. Igaz már nem tudja a 107 lóerőt, de a 16 szelepes amúgy is jobban kell pörgetni. Vegyes használatban (kb. 2/3 város 1/3 országút+pálya) az utolsó 5000 km átlagfogyasztása 6,5 liter/100 km.

Rohadni nem nagyon szoktak, de egy idő után a küszöbvégek megindulnak.

Pont olyan megbízható, mint a kortársai. Aki azt mondja, hogy a 19 éves Golfján semmi se romlott még el, az hazudik.

A hátsó ajtók zárjai szoktak szarakodni.

2016. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 20 éves autót tuti nem vennék.
2016. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Köszi.

2. Egyenlőre ez tetszik ès erre van keret .

2016. febr. 6. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
#1-es. De te is hazudsz az biztos, egy szívó 1.6-al a 6,5 l lehetetlen. Az egyik ismerősömnek az 1.4-es Megane megeszik 8-9-et.
2016. febr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4:


Persze biztos hazudok, csak tudnám mi okom lenne vadidegeneknek hazudni!

Amúgy az 1.4-es motor gyenge, és - megint hazudok - többet is kajál városban, mint az 1.6-os.

A fogyasztási értékeket meg nem én találom ki, ezt írja a komputer. Pont ez a bánatom most, hogy az újabb 1.6-os Megane Break - amit nem rég vettem - fogyasztása nem akar 7,1 liter alá menni vegyesben.

2016. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!