Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel corsa b 1993-as 1.4i...

Nagyesz kérdése:

Opel corsa b 1993-as 1.4i probléma?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni. Miért van az hogy az aksit valami mindig leszívja a kocsiba. Ha kb 10 percet leállitva hagyom akkor a kocsi utána már nem indul. Világítástól kezdve minden. Miért van ez?

2016. febr. 15. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül az autónak van baja, esélyes, hogy az akksid rossz. Mennyi idős akksid van?
2016. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom mivel a kocsit csak most vettem. Előtte egy évig szinte állt. Néha néha indítottak rá hogy járjon a motor. A generátor új benne.
2016. febr. 16. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a generátor új, akkor szinte biztos, hogy az akksi kuka. Vedd ki toltsed egy 6-7 órát, ha utána is rossz, akkor kell venni egy újat. Ha tényleg csak állt az autó, nem csoda, hogy ilyen állapotú az akkumulátor.
2016. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kivettem és töltöttem 6 órát. De mikor levettem még félig se volt a töltés. Utána hiába akartam megint tölteni ha rákapcsoltam a töltőre akkor a biztosítékot kivágta töltőben.
2016. febr. 21. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!