Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A fényező azt mondta 18e /...

A fényező azt mondta 18e / elem azzal úgy számoltam, hogy 4 ajtó, motorháztetőre 25-öt mondott, csom. Tartó fedél 20e, első-hátsó lökös (egybe) 30 ez ilyen 150-re jött ki, és azt mondta, hogy 190/200-re számoljak, mennyire lenne reális?

Figyelt kérdés
ford mondeo 2004-ról van szó.
2016. febr. 21. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
4 ajto, 4 sarvedo elem, teto, gephazteto, csomagtartofedel. Igen, realis.
2016. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most nyílt átverés a részéről ? 150 ezerből hogy lesz 200 ezer ? Egyébként átlag az ár , ettől drágább fényezőt is tudok .
2016. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ez-az autó már nálam fog elrohadni,ez volt az-az autó amit 5 év spórolás után megtudtam venni , 2 évesen.

Mindent megadok neki :)

sajna az anno gyönyörű csillogó feketét 5 éve napon állás picit megszívta a matthoz jelenleg közelebb van...

2016. febr. 21. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük reális mert ilyen árban mozognak. Jó persze ahány fényező annyi különbség, +- 2-3 ezer forint belefér ezekbe persze, de átlagba ennyi az ára. Az ajtókat 23-26 ezerért fényezik, nekem a G Astrámra férne rá fényezés 2 ajtóra meg az üzemanyag tank körül kellene újra fényezni mert igaz így vettem tehát tudtam mit veszek de az előző tulaj mesélte hogy egy pihent agyú meggyalulta az autó oldalát és elhajtott persze hogy ebből mi igaz és mi nem nem tudni, de amikor elmentem fényezőhöz ajánlatot kérni akkor ő nekem 24 ezret mondott 1 ajtóra és 50 ezer lett volna a 2 ajtó, az üzemanyag tank részén lévő elemre 20 ezret mondott. Ezt persze akkor sokalltam mert úgy nem értettem hozzá, de vagy 5 helyre mentem érdeklődni és 1-2 ezer forintnyi eltéréssel mindenhol ezt mondták. És itt nem a festéktől függ mert nekem ezüst metál van és mondták hogy mindegy igazából mert nagyjából egy árban vannak meg minden. Persze nem csináltattam még meg mert közbe jött pár hiba ami fontosabb volt és igen csak elvitte a pénzem amit az autóra akartam költeni, de ilyen árak vannak.
2016. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"5 éve napon állás picit megszívta a matthoz jelenleg közelebb van..."


Egy polírozás csodát tud tenni, ha más baja nincsen!

2016. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!