Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan indítsuk be az autót?...

Hogyan indítsuk be az autót? Miért volt ekkora baj amit csináltam?

Figyelt kérdés
Túl vagyok a forgalmi oktatás felénél eddig nem volt para, viszont az oktató leszidott mert mikor múltkor beakartam inditani az autót akkor forgattam elindult visszaforgattam és megint oda hogy elinduljon. És elég rossz hangokat adott ki meg minden. Simán reflexből csináltam ezt. Nem akarom hogy ez megint probléma legyen. Valaki eltudná mondani hogy mennyit kell forgatni meg ilyenek?
2016. febr. 21. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A gyújtáskulcsot egyszer kell elforgatni indító állásba, és ha a motor beindult, akkor már többet nem kell piszkálni leállításig. Ha járó motorra ráindítózol, akkor elkezdi ledarálni a fogakat, ez adja a ronda hangot.

Persze modernebb autókban a ráindítást már megakadályozza a gyújtáskapcsoló mechanikája.

2016. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pár hónapja már jogsival hajtok viszont egy alkalommal még az elején egyszer egy kanyarban annyira halk volt a motor én meg azt hittem sebességben van és nem akart el indulni ahogy engedtem a kuplungot és mivel a motort nem hallottam azt hittem le fulladt és a működő motorra rá indítóztam egyet. szar hangja volt.
2016. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!