Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MAZDA 6,2. 0TE ( benzines )...

MAZDA 6,2. 0TE ( benzines ) Kedves fórumozók! Esetleg van itt olyan aki 6-os mazdát használ? A napokban szeretnék vásárolni, egy 2004-es évjáratú 2000cm3-es autót. Akinek esetleg ilyenje van, leírná a véleményét?

Figyelt kérdés
Hiba lista, városi fogyasztás ( tudom lábtól is függ ). Aki nem szereti ezt az autót kérem ne fikázzon, és ne kérdezze miért nem veszek új autót. Egyértelmű a válasz.

2016. febr. 23. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy ismered de szerintem ennél többet innen se fogsz megtudni mint amennyi,véleményt itt találsz:

[link]

2016. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2009, 1.8 benzin, kombi, 86e km. Gondom nem volt vele a fél év alatt, amióta nálam van. 2.0 lehet jobb döntés, nekem cégautó-adó miatt nem volt opció. 1.8 menetdinamikája jó, 3. és 4. fokozatban nagyon jól húz, 5.-ben mintha elfogyna a lendülete, előzéshez általában vissza 4-be.
2016. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, fogyasztás lemaradt, 9 litert eszik, de 95%-ban városban használom, kis távokat megyek, szinte be sem melegszik a motor, országúton, tempomattal 80-90.re beállva elég neki a 5,3-5,5.
2016. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!