Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legjobb autómárka/autómárkák?...

Legjobb autómárka/autómárkák? Az ára nem számít. Lényeg, hogy megbízható, jó autó legyen.

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy ezeket nem érdemes megvenni: Suzuki, Opel, BMW, francia autók. Ez mennyiben igaz?


(Hozzáértő emberek válaszát várom! :) )


2016. febr. 29. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Volvo
2016. febr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Hol , "úgyhallottad" ? Rolls-Royce Phantom . Ezt ajánlom.

[link]

2016. febr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Olaszok és a koreaiak gyatrák , évek múlva sokat zuhan az áruk . Franciáké túl bonyolított , speciális eszközök kellenek hozzá van ami nem kapható külön csak egybe alkatrész pl teljes kormánymű stb . Opelek nem rosszak . Audi , Toyota és japán gépek , Volvo stabil szerkezetek .
2016. febr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
statisztikák szerint a toyota (illetve a lexus) a legkevesebb hibát produkáló autók, ettől függetlenül, szart ki lehet fogni mindegyikből...
2016. febr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 tothp ***** válasza:
100%
Ár -érték arányban a németeknél a dacia logan jött ki az élen néhány éve. (annyira nem szar mint amennyire olcsó)
2016. febr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 b4r4thg ***** válasza:
70%

Ha az ár nem számot: Ferrari, Koenigsegg

Ha mégis: Audi, BMW, Ford

2016. febr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Na, ezért nincs értelme az ilyen kérdésnek, kb mindenki másra esküszik és mást fikáz le.


Te azt hiszed BMW-t nem érdemes venni, a másik meg pont azt tartja a legjobbnak.

Erre a kérdésre legfeljebb a megbízhatósági statisztikák tudnak választ adni, de azok is csak egy hatalmas átlagot mutatnak.

2016. febr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%

Béjemvét vegyél, most az a menő.

Nímetből már hozol be 300ért eharminchatot, a háromtizenhat úgy megy mint egy Skyline és annyit eszik mint egy 1.0 Micra.

Jaaa! és ennek ellenére nagyobb a presztíízse mint egy új Dacia-nak.

2016. febr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
LEXUS
2016. febr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

Bár elfogult vagyok, de szerintem az Audi. Főleg az új autóknál, nagyon odatették magukat, és a megbízhatósággal sincs gond.

Ha megnézed a motorpalettát is, akkor látod, hogy tiszta kiforrott és megbízható motorokból áll. 2.0 TDI is mára kiforrott, 3.0 TDI szintén. Érdekes, hogy például C-klasse Mercit nem is tudom ha lehet kapni 6 hengeres dízellel, de az Audi A4-be amiből most jött ki az új modell, betették a 3.0 TDI-t. Sőt az Audi talán egyedüliként tovább fejleszti a V8 dízelt, ami szerintem becsületes dolog, mikor mindenki csak a downsizingot majmolja.

2016. febr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!