Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorháztető bőr. Érdemes...

Motorháztető bőr. Érdemes felrakni?

Figyelt kérdés
Csak optikai "haszna" van, vagy tényleg megvédi a kavicsoktól, bogaraktól a motorháztetőt? Tudtok egy megbízható helyet, ahol vásárolhatnék? Fekete autón a fekete jól nézne ki?
2016. márc. 7. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

egy időben divat volt, de az utastér teteje(sport Opeleken)


a motorháztetőn a melegtől kiszáradna, esőtől szétázna, bárhogy is kezelnéd...jól mutat, ha nem borít anyagilag romba, akkor tedd fel..

ne feledd, a bőrt ápolni kell.


még a tengeren túl sem nagyon fordul elő...ami nem jelenti azt, hogy ne tedd..

2016. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első,


a kérdező a kavicsfelverődés ellen védő, a motorháztető első 20-30 cm-ére húzott bőrre gondol a kérdező.


Szerintem annyira ronda, hogy bármennyire olcsó sem éri meg felrakni

2016. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos megvédi a kavicstól azt a részt amire felrakod.

Ha még tetszik is rakd fel.

Engem nem zavar ha odapattan a kavics meg nem is tetszik a bőr cucc.

Mindenki más.

2016. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen cucc a kocsimon!A feladatát ellátta,mert ahol takart ott nem volt kavicsfelverődés nyom,viszont fölötte a motorhaztetőn meg alatta a lökhárítón megszámlálhatatlan volt!Szóval igazából semmi értelme mert csak egy csílban véd,körülotte meg mindenen látszik a festéklepattogzás!Ha nagyon akarsz vegyél,de mondom,hogy nem sok gyakorlati haszna van!Ahhoz az egesz kocsi elejére kéne valami bőrvédő!Mondjuk láttam már olyat is,de valami gusztustalan illetve nem is 2 forint!
2016. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes!
2016. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Egy időbe nagy divat volt, akkoriban én is vettem ilyen Hood Protectort


Én túl sok hasznát nem láttam, akkoriban tetszett, ma már nem tenném fel. Plusz az enyém hófehér színű volt ez pár hónap alatt úgy besárgult, hogy hamar elütött a hófehér kocsitól, úgyhogy rövid időn belül ment a kukába.


Szerintem nem éri meg a pénzt, de ha tetszik akkor optikailag számodra dobhat a kocsin.

2016. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!