Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kamiont vegyek? Kamiono...

Milyen kamiont vegyek? Kamionozni szeretnék, de nem alkalmazottként, hanem vállalkozóként. Hogy megy ez? Újat, vagy használtat? Bütykölős vagyok.

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha itt akarod megtudni a kamionozást, ne vegyél.
2016. márc. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

az alap..B C E, TIR,ADR,.., aztán kell egy nagyobb telek, amit nemcsak beírsz mint telephely, hanem ténylegesen is annak használod.(majd)Kell egy iroda-öltöző-WC is.

Az udvar nem árt ha akkora, hogy egy nyergessel bőven meg lehessen egy ívben fordulni.

Ezután megkérdezel egy vállalkozás- segítőt, könyvelőt, stb..nem hátrány, ha a telephelyen, vagy a közelében találsz egy állandóan készenlétben lévő telefonos segtőt(is)

Ha ez már körvonalazódik, akkor kellene puhatolózni uvarlehetőségek után...mit, mennyit, hová, mennyiért..e közben nem árt gyakorolni a német-angol-ukrán-orosz-spanyol nyelvek valamelyikét..


ha valami apró ény dereng az alagút végén, akkor kezdj el határozttan járművet keresni..

Na az a kemény.Ha új(szerű) a gatyád rámegy, ha sokatfutott, akkor is a gatyád rámegy..


én már rég nem csinálom, de most ennyi jutott eszembe.


Nekem a nyelv volt a nagy segítség. Igaz én csak a törököt és az angolt beszéltem, de ez pont elég volt.

2016. márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, annyira szűk a piac és nyomottak a tarifák, hogy ha már azt se tudod "melyik a kamion eleje" akkor esélyed sem lesz fennmaradni. Ha mindenképpen ez a vágyad, menj el sofőrnek. Fél év alatt beleutálsz és otthagyod, vagy csinálod tovább, jó pénzt keresel, de "cigány" életed lesz.

Ha esetleg lehúzol 2-3 évet akkor lesz rutinod és belátod majd amit fent írok

2016. márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Bütykölős vagyok."

Szerintem meg inkább egy eltévedt álmodozó,aki azt sem tudja hány óra van délben!Viszont az ilyenek nem sokaig huzzak a piacon,már ha eljutnak odáig!

2016. márc. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha bütykölős vagy, akkor legelőször dobj össze a bankjegy-gyártó gépsort. Ha van vagy 2 zsáknyi Deák Feri bácsis papír cetlid, akkor majd folytatjuk a társalgást. :D
2016. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!