Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rieju mrx 50 vélemény? Milyen...

Rieju mrx 50 vélemény? Milyen az alkatrész ellátottság? (Plusz pár kérdés)

Figyelt kérdés

Az van hogy pár napja vettem használtam egy ilyen motort.

Már szerelőnél van, hogy átnézze

A szerelő megvette hozzá a kipufogórendszert és új hengert, de a kisebb javításokat én akarom megcsinálni, csak nem tudom honnan lehetne rendelni? Pl kell nekem 4 index,2 tükör, km spirál az utóbbit sehol nem találta :( lehet hogy jó a rieju rr50 es spirál hozzá?

Még valami, az új henger nicasilos, ezt hogy kell bejáratni? pl 50 KM/h val megteszek 800 kilométert? vagy mi? Ha minden meglesz csinálva rajta akkor megbízható kis motor lesz?



2016. márc. 18. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

spirált a bowden doctor-nál tudsz csináltatni (nem linkelek, mert mostanában mindig törlik, ha linket küldök, guglizz rá), 20 perc alatt bármihez gyártanak spirált. Kajakra új rezó+végdob és új henger lesz??? Mennyiért csinálja mindezt a szerelő? Csak, mert egy 50es hengerszett az olyan 60ezer minimum, a kipufogó meg cirka 40ezer, és erre rájön még a munkadíj.


A bejáratást nem sebességre nézd hanem fordulatszámra. 6-7ezer fölé ne forgasd és mindig a lehető legmagasabb sebességi fokozatot használd, valamint ne 800km legyen a bejáratás, hanem 1000.


Egyébként igen, jó gép lesz, abszolút rendben vannak a Riejuk.

2016. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kosz szépen a gyors választ :)

A szerelő aki csinálja ismer valakit és neki sokkal olcsóbban ad el alkatrészeket :) csak az alkatrészek 500 plusz erre jön a munka díj :)

De mi van ha nekem nincs fordulat mérőm? Csak sebesség :)

2016. márc. 19. 07:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet azt is oldani, nem annyira bonyolult dolog.
2016. márc. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!