Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125 ccm-es gyorsasági...

Otrodon kérdése:

Milyen 125 ccm-es gyorsasági motort vegyek A1-es jogsival?

Figyelt kérdés

Eddig egy Yamaha XT 125 X áll a garázsban, de örülnék, ha egy kicsit gyorsabb kétkerekű lenne a helyén.

Egy gyorsaságira gondoltam és szerintetek milyet lenne érdemes venni, ha egy A1-es jogsim van csak és jó lenne, ha a motor elérné a 120 km/h-t, úgy hogy azért ne ez legyen a végsebessége a motornak.

Nem vagyok elfogult márkákkal kapcsolatban, szóval bármi, ami megéri és jó az jöhet.

Eddigi kiszemeltjeim: Honda CBR 125

Yamaha YZF 125

Aprilia RS 125

A motort amúgy általában ilyen 20-30km-es túrákra használnám, de lenne olyan is, hogy 100+km-t is beletennék egy nap. Jelenleg még inkább a 4 üteműek felé hajlok, mert a 2 ütemű szerintem kicsit azért sokat fogyaszt, mondjuk az is lehet hogy csak rosszul tudom.

Szóval kinek milyen ötlete van? Márka, típus, értékelések, tapasztalatok, száraz statisztikák, jöhet minden.

Minden választ előre köszönök.



2016. márc. 23. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:

125 köbcentitől és 15 lóerőtől ne várj nagyon sokat.


Ha pedig úgy gondolod, hogy a 15 lóerős korlátozás nem érdekel, akkor nyugodtan nézhetsz akár hatszázas motorokat is, hiszen pont ugyanúgy nem lesz érvényes jogosítványod rá.

2016. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Ez az egyik kedvencem! :-)

125-ös gyorsasági...

Nekem gyerekkoromban Etz 125-ös gyorsaságim volt...


A másik a 600-as robogó...

Ha kiadják az 1000-es változatot, megigérem én is veszek! :-)

2016. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 600 as robogoval nincs is gond, de 125-től gyorsasági... ennél mér csak az 50-es " gyorsasági " a poénosabb.
2016. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én igazából csak egy pár értelmest választ kerestem.... de akkor majd találok máshol, nos hát köszönöm a fenti 2 úriembernek a "segítséget".
2016. márc. 23. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Mért mit vártál, találjuk fel a spanyolviaszt neked?
2016. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
aprilia rs replica 11kw papiron valóban 30 le körül,cagiva125 11kw -s papir 30- 35 igaz ezt pörgetni kell, hamar szét lehet forgatni
2016. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!