Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift, citroen c3,...

Suzuki swift, citroen c3, fiat punto?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most lesz meg a jogsim áprilisban és használt autót szeretnék venni. Elsősorban a fent említettek lennének azok amik tetszenek, és kb 5-600.000ft környékén kell gondolkoznom. Ti mit javasoltok? Illetve vett már valaki lefoglalt autót nav-tól vagy banktól? Mert brutális, hogy pici mazda 3-at 450.000-ért lehet venni néhány vérfolttal az ülésen.

Tapasztalatok? Vagy maradjak magánszemélynél?

Köszönöm 20l



2016. márc. 26. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Lefoglalt autók között rengeteg a leamortizált darab.

Az mellettük szól, hogy elég részletesen átnézik az autókat, de amelyik jó állapotban van, annál az árban is megmutatkozik.


A három említett autómárka megbízhatósága fordítottan arányos a kényelemmel.

A Swift megbízható kis autó, de elég fapadosak, a Citroënen C3 kényelmes, de makrancos tud lenni, azokból nem az 500-600ezres daraboknál kezdődik a "jó állapot"

2016. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. márc. 26. 13:30
 3/10 anonim ***** válasza:
A 3-ból a Swift, feltéve ha megfelelő állapotu
2016. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

mindegy, hogy hol veszed, csak törött ne legyen, és legyen érvényes műszakija.

azért mert vérfoltos, az tisztítható, de a rozsdafolt csak lakatossal..


volt(mosz is van) szwiftem, soha nem romlott, romlik el..de kényelmetlen...

volt citroenem, az maga az ájulás, olyan kényelmes, csak kéziváltós volt, és a nejem nem tudta vezetni, sajnos vérző szívvel eladtam.

a mostani szwiftem tíz éves, még soha nem volt hibája(a kopó alkatrészeken kívül), baromi jó autó, csak az ülése...három óra az ülésben, és totál fáradt vagyok...

...viszont automata, amit a nejem is tud vezetni.


Ha csak én használnám az autót, akkor citroent vennék..

a kényelem mindenek előtt..és nem romlik el az sem.

..még talán az automata sem lenne fontos.

2016. márc. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. márc. 27. 08:45
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Csak a suzuki:)
2016. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BiTOPro97 ***** válasza:
49%

Ha nincs aki barkácsolja akkor a Suzuki Swift.


Borzalmasan fapados, de abból lehet olyant venni ennyiért amit nem kell folyton barkácsolni.


u.i.: Soha nem gondoltam hogy a Suzuki Swift-et fogok ajánlani valakinek.

2016. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BiTOPro97 ***** válasza:
62%
Persze azt is átkel nézni, ne legyen törött, rozsdaette, vagy valami bármilyen hibája.
2016. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 One 77 ***** válasza:
25%
én ebben a kategóriában egyértelműen a citroent ajánlanám. Az 1.4HDI motor nagyon megbízható, kultúrált a járása keveset fogyaszt. Cserébe viszonylag gyenge. A családban 190ezer kilométert szolgált hiba nélkül, egy barátom 400ezer kilométerrel adta el. Ugyan ez a motor a Peugeot 206ban is megtalálható. 500ezer környékén mindkettőből találtam most használtauto.hu-n vezetett szervízkönyves, távolról jó állapotúnak tűnőt.
2016. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47%
a suzuki mindig jó választás, egy suzuki motor 2-3 kasznit kiszolgál, nem lehet megölni, olcsó az alkatrész kicsi a fogyasztás első kocsinak tökéletes, nekem is swiftem van 5,5 literes átlagfogyasztás
2016. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!