Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak a robogómmal,...

Mit csináljak a robogómmal, ha rossz, de nem akarom megcsináltatni és eladni sem tudtam?

Figyelt kérdés
Gilera runner, sok hibája van, többe kerülne megcsinálni (ha meglehet mert alkatrészt sem biztos hogy lehetne szerezni mindet) mint eladni, alkatrésznek próbáltam eladni, nem sikerült. Bejártam a környék robogószerelőit, egyiket sem érdekelte, csak az egyik mondta hogy 20 000-ért megvenné, de az meg egy vicc ár érte.
2016. ápr. 1. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod megcsináltatni és nem kell senkinek, akkor nem sok lehetőséged van. Ha tényleg ramaty állapotban van, akkor add el 20k-ért, vagy vidd el a méhbe, ott nem kapsz érte annyit.
2016. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szedd szét,és részenként próbáld feldobni pl jofogas.hu-ra
2016. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jófogáson csak csalók vannak, feltettem oda is, telefonba megbeszéltem egy illetővel 70-ért viheti, erre beállított egy roma csávó és ingyen (!) akarta elvinni, mert "úgy sem tudom eladni, meg csak foglalja a helyet, meg testvírek vagyunk".
2016. ápr. 1. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

És tényleg tesvírek vagytok?

Mert akkor el is vihette volna....😂😂

2016. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A roncsodat sajnos nem te árazod be, hanem a piac.

Vagy odaadod a szerelőnek 20-ért most, vagy ha még vársz, ennyit sem fog adni érte.

Ha neked nem érte meg megcsináltatni, mert sokba van, akkor neki miért érné meg. Pontosan tudja mennyit ér egy ilyen működőképesen, tudja mennyi anyag és munka kell az eladható állapotra hozáshoz. És ha már dolgozik vele, akkor a munkájából pénzt is akar látni, nem azért van műhelye, szerszámai, szakértelme, hogy a hulladék romodból kinyerhető utolsó fillért is te tedd zsebre.

2016. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld megjavitani, max kis tapasztalatot szerzel. :D
2016. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz ami hasznos.

Gyakorlatnak,tapasztalatnak legjobb,ha szétszeded azt felújitod te magad.Ha ne értesz hozzá a neten vannak videók is.

A másik,hogy szétszeded darabokra és felrakod őket a netre.

2016. ápr. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!