Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meghúztam az autóm egy két...

Mentos kérdése:

Meghúztam az autóm egy két faággal, barna színű csíkok lettek rajta, nem mart nagyon bele, de amikor lesikáltam utána észrevehetően kifakult a festék, mivel lehet újra fényes?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Polírozás.
2016. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatsz iylen gyorsápoló szert is, de sok esély nincs rá, az inkább a mikrokarcok esetén jó.
2016. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alapos mosás után polírpasztával kellett volna először is neki látni.Azzal neked is sikerülhetett volna,amit autós boltban lehet kapni,ha nem mélyek a karcok.Próbát megér.Akkor,ha ezzel sem lesz ok.akkor 1 autófényezö műhellyel egyeztetni időpntot,és ők géppel átpolírozzák a hol sérült.Mi az amivel lesikáltad? Drótkefe?
2016. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismerős felesége dörzsiszivaccsal takarította le a légysz*rt a kocsiról, annak fényező lett a vége. :) Egyébként látatlanban felesleges bármit is mondani, mert több lehetőség van:

1. Egymenetes akrilfesték esetén javítóspray kevertetése

2. Lakkozott fény esetén, ha csak a lakk sérült, akkor polírozás

3. Lakkozott esetén, ha a szín is sérült, akkor csiszolás, festés (javítóspray), lakkozás, összepolírozás

2016. ápr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Políroztasd fel géppel, ha nem akarod hogy a karod leszáradjon a kézi polírozástól. Egyébként mivel "sikáltad", valami Ciffel? Grat.
2016. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hétköznapi mosogató szivacs dörzs részével sikáltam, utána láttam, hogy sárga maradt a szivacs
2016. ápr. 5. 18:10
 7/8 JulesTS ***** válasza:
42%
Poliroztasd fel olyannal aki naponta csinál ilyet pl.: fényező műhely, vagy autómosó/kozmetika (ráadásul ök tudni fogják, hogy mit lehet vele kezdeni, mert, ahogy előttem is írtak, fenyezestől függően változhat) , mert vékony gyári fényezés a profi polir anyagokkal konnyen lejön, főleg az éleknél (a szupermarketekben árult polírozó kence ehhez kevés lesz. Ha szerencséd van, akkor maradt még annyi szín rajta, hogy nem jön elő az alapozó.
2016. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Most,hogy már tudni,mivel követted el a bűnt,csatlakozom az utolsó válaszolóhoz.Ez sem volt sokkal jobb min a drótkefe.
2016. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!