Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől kattog a Passat B5?

Ploaia kérdése:

Mitől kattog a Passat B5?

Figyelt kérdés
Sziaszok, nem rég vettem egy B5 Passatot, és amikor megvettem, nem volt észlelhető, a jelenség, cska párhét elteltével, ugyanis kattogás halaltszik a középkonzol felől, amikor ráadom a gyujtást nem mindig kezd el kattogni azonnal, csak ugy pár perc mulva, de ez mindig változó. És a climatronic felől hallatszik. Aki tudná, hogy mi okozhatja a kattogást és hogyan lehetne megszüntetni, annak a válaszát meg köszönném :)

2016. ápr. 6. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el szerelőhöz, elöregedhetett a levegőkeringető motorja és fogaskereke.
2016. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy valamelyik relé, biztos, hogy onnan jön?
2016. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszt,elvittem idokozben a szerelohoz, es a szerelo azthitte, hogy a vmi elektromos hiba, kicserelte a pozicio lampakat, es abba maradt a kattogas...amikor hoztam haza a kocsit az elso oraba csend volt az utasterben, es utana megint elojott a kattogas...es fogalmam sincs, hogy msot mitol, hat a középkonzol mögül jön a kattogás, de ugy hallom ,hogz a climatronic felől, bár nem biztos, hogy a legkondi, lehet vmi csatlakozó hiba ?
2016. ápr. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!