Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan van a kézifék és...

Hogyan van a kézifék és elindulás? Hogyan képzelnek el ha egy lejtősebb részén kell megállni, majd elindulni? Lényeg lennt.

Figyelt kérdés

Viszonylag későn (most 30 évesen)kezdtem vezetésre járni és a vége felé járok,nem megy jól sajnos.Nő vagyok ez fontos lehet.Az oktatókkal nem tudok a bizonytalanságaimról beszélni,kérdezni sem,mindenre rávágja csináltuk vagy 100 alkalommal.Hát így hogy a végén járok csak 4 alkalommal volt beállás pl két autó közé hátra,merőlegesen vagy y fordulás.


És csodálkozik hogy nem megy a beállás,megfordulás stb,folyton megemeli a hangját.


Sajnos attól hogy a bénaságom miatt rámförmed nem fog jobban menni,csak ideges leszek hogy nekem mért nem sikerülhet semmi és nagyon ideges leszek és még bénább leszek,kapkodni kezdek.


Már amikor mennem kell ideges vagyok,aludni sem tudok,fáj a gyomrom is.Tudom béna vagyok,de mért nem lehet megérteni hogy van akinek lassabban megy,több idő kell hogy elsajátítása.Mért kell hújogatni.

Ideges mert lassabban tudom megcsinálni a feladatokat,lassabban váltók sávot,vagy kanyarodik.


Nagyon el vagyok keseredve,volt hogy arra gondoltam abba kellene hagyni.


Sajnos délutánra más oktatót sem találok aki vállalja tudna,mert már oktató váltásra is gondoltam.



Bocsánat a sok panaszért de gondoltam itt a kérdéseim a helyes közlekedésre fel tudom tenni.



Köszönöm a válaszokat előre is!


2016. ápr. 10. 16:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a szóvégi elírásokért de pont buszon ülök.
2016. ápr. 10. 16:11
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Pedig az oktató váltás lenne a megoldás. Női oktatók általában türelmesebbek és kedvesebbek.

Egyébként meg kitartás, ne vedd fel a beszólásait. Én is tök béna voltam órákon, aztán mégis sikerült a vizsga és azóta minden nap vezetek és nagyon megszerettem.

2016. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Nehéz ezt leírni.

Amikor engeded fel a kuplungot,és érzed,hogy akarna a kocsi indulni,akkor kell kiengedni a kéziféket,majd ez emelkedőnek megfelelő mértékű gázzal indulni.

Ezt érezni kell.

Egyébként nem szeretnélek megbántani,de ha nem érzed a vezetést,és nincs hozzá érzéked,inkább ne csináld,mert a saját és mások épségét könnyen veszélyeztetheted!

Ha valaki nem vezet rutinosan,bepánikol bizonyos helyzetekben,hatalmas balesetet okozhat...

2016. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

"Egyébként nem szeretnélek megbántani,de ha nem érzed a vezetést,és nincs hozzá érzéked,inkább ne csináld,mert a saját és mások épségét könnyen veszélyeztetheted!

Ha valaki nem vezet rutinosan,bepánikol bizonyos helyzetekben,hatalmas balesetet okozhat..."


Ez hülyeség. Ilyennel nem kéne elvenni a kedvét.

Először szinte mindenki béna. Még a 30 órát sem vezette le, akkor mitől lenne rutinos???

Ha nem megy neki, akkor a vizsga se fog sikerülni, úgyhogy nem fog senkit sem veszélyeztetni.

Inkább azok a veszélyesek, akik túl magabiztosak és nem figyelnek oda másokra.

2016. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlás, meg persze az oktato is soakt számit, általában egy rossz oktatoval alapbol sokkal rosszabbul megy mert az ember nem arra koncentrál, hanem azon aggodik hogy megint min fog problémázni az oktato.
2016. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a priviben kapott üzit is,sajnos nem abban a megyében lakom.


Mindenkinek köszönöm a választ.

2016. ápr. 12. 19:07
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást,a válaszokat,megpróbálok kitartani.


Végig csinálom a 30 órát és ha továbbra sem megy veszek pár pluszt,próbálok másik oktatót után nézni,hogy ne folyton feszülten menjek vezetni.

2016. ápr. 12. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!