Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez megfelelő HIFI lesz autóba?

Ez megfelelő HIFI lesz autóba?

Figyelt kérdés

Fejegység: Pioneer MVH-280FD

Erősitő: JBL GX-A602

Mélyláda: Hertz DBX 25.3


Milyen kábeleket kell hozzá vennem?


Nem kell nekem félmilliós hifi autóba



2016. ápr. 10. 17:23
 1/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
70%

Nem tudom milyen autóba tervezed ezt beszerelni.


A fejegységgel szerintem nincs baj, egy alapabb cucc, de mindent tud ami az átlag zenehallgatáshoz szükséges.


Az erősítő nem rossz, hidalva 4ohmon 170wattot tud, úgyhogy meghajtja azt a ládát amit kinéztél.


Alapvetően szerintem a Hertz-el sem nyúlsz mellé, viszont ez egy zárt láda.


Nem tudom milyen jellegű zenét hallgatsz, meg egyáltalán mi a célod az autóhifivel.


Szóval ha ilyen kommerszebb zenéket hallgatsz mint elektronikus zenék vagy rap zene, a zárt láda totál kapufa. Erre reflexet vennék.


Erre amúgy egy alapabb kábelszett is elég, ezeket lehet ilyen csomagban kapni, és nem kell agyalni miket vegyél.

2016. ápr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egy Vw Polo-ba menne


Elektronikus zenéket szoktam hallgatn

2016. ápr. 10. 17:57
 3/9 A kérdező kommentje:

Egy ilyen mélyláda?


[link]

2016. ápr. 10. 18:01
 4/9 dirtboy ***** válasza:
88%

a hifiépítést nem hátulról kéne kezdeni hanem az elejével,tehát fejegység,komponens szett és erősítő.

elhiszem hogy csábító az a 4x100Wattos felirat a fejhez de csak marketing fogás.

15A a biztije szóval jobb esetben is 4x25-30W és az a Watt sem éppen egy minőségi csoda.

utána jöhet csak a mély és ha külön erősítőt kap akkor még az.


a kiszemelt erősítő gyengus,akkor inkább pár ezerrel drágábban /29/ krüger&matz km1002,kis méretű,jó hatásfokú.

D osztály de nyomó esetében nem gond.


egyébként ha nem ragaszkodsz hozzá hogy mindent boltban vegyél akkor ennyi pénzért ezektől sokkal jobb holmikat lehet vásárolni.

2016. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy jobb hangzást szeretnék az autóba , ennyi a történet
2016. ápr. 10. 19:18
 6/9 dirtboy ***** válasza:
80%

akkor pláne fogadd meg amit írtam,én is aszerint építek.

nem tudom fejnél mik az elvárásaid multimédiát tekintve,ha auxon is jó zenélni neked akkor olcsón tudsz fenni nagyon jó hangú akár aktív crossoveres fejet is.

erősítőt abszolút nem éri meg boltban venni,sokszor bolti ár 30-40%árért adják használtan és hibátlanul,egyszerűen használt piacon nyomottak az árak ilyen téren,jó boltokat lehet csinálni nagyon.

hangszóró kicsit más,ott már jobb megbízható eladótól venni vagy kipróbálva.

kábelnek én nem javaslok kábelszettet,ott mindig van minimum egy de inkább több gyenge pont ami miatt nem jó.

a táp és test kábel a szetteknél rendre rézzel futtatott alu kábel,szinte minden márkánál.

gladen és kácsa kábeleket javaslok neked,azok közt nézelődj de az maradjon a végére,mert aszerint kell választani hogy milyen minőségű a rendszer,és milyen hangszóróid vannak.

2016. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Fogadd meg dirtboy válaszát, mert ő tényleg ért hozzá :)
2016. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom pont a tanácsok maitt kérdi :)
2016. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen
2016. ápr. 10. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!