Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Renault, miért pont a Cliot...

A Renault, miért pont a Cliot "sportosította"?

Figyelt kérdés

Az új Clioról beszélek.


Ez az autó megkapta az Alfás, Seatos rejtett hátsó klincset.

[link]

[link]


Így, az egész autónak olyan sportosabb a hatása.


De, azt nem értem, hogy miért ezt a kategóriát tervezték ilyen a franciák.

Miért nem az új Mégaenet?


Középkategóriás ötajtósok, mint Leon, Golf, sokkal kelendőbbek.Szerintem, érdemesebb lett volna Méganet sportosabbra szerkeszteni.


Lefogadom, hogy a Seat Leon II-nél ez a "bikás" küllem, rejtett hátsó kilincs sokat dobott a népszerűségén.


A Honda Civicnek is bejött ez a megoldás



2016. ápr. 10. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Én nem tudom mi bajod van vele, nekem nagyon bejön az új Clio. Gondolom egyébként pont azért is döntöttek így mert elég nagy a választék a középkategóriás "sportos" ötajtósokból ellenben a kisebb autókat. Így az ember alacsonyabb áron is kárpótolhatja magát egy ilyen sportos autóval. Szerintem ez marketinges szemszögből is egy jó döntés volt.
2016. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert gondolom kereslet erre van.
2016. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Kis autóknál valóban nem jellemző ilyesfajta design, de épp ezért volt résen a Renault, és megtalálta mivel lehetne megfogni az embereket. Én nagy Alfás, meg SEAT-os vagyok, és nem szeretem annyira a francia formanyelvet, de ezt a Clio-t nagyon eltalálták szerintem. Renault még ennyire kívánatos számomra nem volt az 5-ös óta :)
2016. ápr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!