Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Teslán kívül, egyik autógyár...

A Teslán kívül, egyik autógyártó sem alkalmaz "automata" klincseket?

Figyelt kérdés

Erre gondolok:

https://www.youtube.com/watch?v=aW2d6M8F6aE&nohtml5=False


Elég különleges klincsei vannak, nekem nagyon tetszik.

De, eddig más márkánál nem láttam eddig.

Várhatóan, megjelenik mjd más márkáknál is,úgy, mint a visszapillantótükörben levő index?


Úgy tudom az indexek visszapillantóba építését a Merci kezdte el, a többi gyártó meg követte.Ma már, szinte minden új autónak a tükörben van az indexe.



2016. ápr. 11. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha nincs levédetve akkor simán, bár azon kivül, hogy fel elhet vele vágni, azért a sima kilincs praktikusabb. :D
2016. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem csal felvágni lehet vele.

Jobbak lesznek az aerodinamikai mutatói.

2016. ápr. 11. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Ez msot oylan dolog, hogy persze az is jobb elsz, de amennyit azzal sporolnak... még sima benzinessel sem hiszem hogy kimutatható lenne a különbség, hogy egy sima vagy egy ilyen kilinccsel mekkora a különbség. Arról nem beszélve, hogy még egy hibaforrás ezzel csak
2016. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát ennek semmi értelme sincs szerintem, és sokkal körülményesebb kinyitni az ajtót, mikor sietsz, ez számít. Ja és én egy autón megnézem mindig, hogy milyen a kilincs, szeretem, ha szép. Ennek meg tulajdonképpen nincs is.
2016. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
65%

Imádom a Teslákat, de ezzel van egy kis bajom.

Vidám érzés lehet, ha egy kis elektronikai krachnál elkezdi begyűrögetni az ujjaimat.

Nem kell tényleg ledarálnia, hogy beleijedjek a gatyámba.

:D

2016. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:
47%

Vannak itt jópofább alternatívák.

Én azt mondom, ahol nem muszáj, ott ne legyen elektronika.

[link]

2016. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!